تسنيم/ نماينده ولي‌فقيه در گيلان ضمن انتقاد از ترويج تک‌فرزندي در خانواده‌ها گفت: والدين بايد براي تربيت درست کودکان مطالعه داشته باشند.

آيت‌الله رسول فلاحتي نماينده ولي‌فقيه در گيلان، ضمن تسليت فرا رسيدن ايام عزاداري اباعبدالله الحسين(ع) اظهار داشت: اسلام دين کاملي است و براي دنيا و آخرت انسان برنامه‌ريزي کرده و شايسته است که ما براي تربيت فرزندان خود به اين نکات ديني توجه کنيم.

نماينده ولي‌فقيه در گيلان با بيان اينکه "خانواده‌ها در چگونه تربيت‌شدن فرزندانشان نقش بسيار مهمي را ايفا مي‌کنند" بيان کرد: اگرچه اسلام به صله رحم و برقراري ارتباط با ديگران تاکيد دارد اما اينکه با چه کسي رفت و آمد مي‌کنيم نيز مهم است و بايد با کساني ارتباط داشته باشيد که به تربيت ديني و مسائل اخلاقي توجه دارند تا فرزندانمان به‌درستي پرورش يابند.

امام جمعه رشت با اشاره به اينکه محبت و احترام دو نکته‌اي هستند که در تربيت درست فرزندان نقش مهمي دارند خاطرنشان کرد: البته هر چيزي اندازه‌اي دارد و والدين نيز بايد هنگام محبت به فرزندانشان به آن توجه کنند زيرا مهر و محبت بيش از اندازه مي‌تواند تربيت کودکان را با مشکلاتي روبه‌رو کند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان گيلان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر گيلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرين خبر گيلان در اينستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today