پايگاه اطلاع رساني پليس/ جانشين مرزباني سيستان و بلوچستان از ناکامي قاچاقچيان و کشف 380 کيلوگرم مواد مخدر توسط مرزداران استان طي دو عمليات جداگانه در ميرجاوه و سراوان خبر داد.

محمدعلي محمدي، جانشين مرزباني سيستان و بلوچستان اظهار کرد: در راستاي تشديد برخورد قاطع با هرگونه قاچاق مواد مخدر در طول نوار مرزي، مرزداران اين فرماندهي از فعاليت باند قاچاق مواد مخدر در منطقه مرزي "ريگ ملگ" شهرستان ميرجاوه مطلع شدند و با برنامه‌ريزي دقيق عملياتي و تشديد اقدامات کنترلي، کشف محموله مواد مخدر را در دستور کار خود قرار دادند.
وي افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي، محل اختفاي قاچاقچيان و محموله مواد مخدر مشخص شد و مرزداران در قالب چند تيم پوششي و عملياتي منطقه مورد نظر را تحت کنترل خود قرار دادند و با هدايت عملياتي و پشتيباني اطلاعاتي مرزباني استان توانستند محموله مواد مخدر را کشف کنند.
جانشين مرزباني سيستان و بلوچستان تصريح کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره مي‌ديدند و توان مقابله با مأموران را نداشتند، از محل متواري و مرزداران موفق شدند در پاک سازي منطقه ضمن توقيف يک دستگاه خودرو تويوتا مقدار 284 کيلوگرم موادمخدر از نوع ترياک که به طرز ماهرانه‌اي در داخل خودرو مخفي شده بود را کشف کنند.
محمدي در ادامه به يک عمليات موفقيت‌آميز ديگر در حوزه‌ استحفاظي هنگ مرزي سراوان نيز اشاره کرد و افزود: در عملياتي جداگانه، مرزداران هنگ مرزي سراوان موفق شدند 96 کيلوگرم ترياک را کشف کنند.
وي با بيان اينکه تلاش مرزبانان براي شناسايي و دستگيري متهمان اين دو پرونده ادامه دارد، خاطرنشان کرد: با حضور هوشمندانه و شبانه‌روزي مرزداران سلحشور و غيور در مرزهاي استان، قاچاقچيان و سوداگران مرگ اجازه هيچ گونه جولان در مناطق مرزي را نخواهند داشت و مرزهاي جمهوري اسلامي ايران براي آنها ناامن خواهد بود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سيستان و بلوچستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today