پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 250 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس استان سمنان در شهرستان گرمسار خبر داد.

سرهنگ ناصر فرشید، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار داشت: مأموران انتظامی خراسان جنوبی با اشراف اطلاعاتی اخباری دریافت کردند که سوداگران مرگ قصد دارند مقادیری مواد مخدر را از محورهای کویری به شهرهای مرکزی کشور منتقل کنند که رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: پیگیری مأموران حاکی از این بود که سوداگران مرگ با 3 خودرو سواری، حوزه کویری خراسان جنوبی را ترک و به سمت سمنان در حرکت هستند که بلافاصله موضوع به پلیس مواد مخدر استان سمنان اعلام شد.
سرهنگ فرشید ادامه داد: مأموران در این رابطه یک سواری زانتیا را در شهرستان گرمسار مشاهده و در اقدامی عملیاتی متوقف کردند که در بازرسی از این خودرو 250 کیلوگرم تریاک کشف شد.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در ادامه عملیات 2 خودرو سواری که خودروی حامل مواد مخدر را اسکورت می کردند توقیف و سرنشینان آنها دستگیر شدند.
سرهنگ فرشید خاطر نشان کرد: در این عملیات 3 خودرو توقیف، 8 متهم دستگیر و 250 کیلوگرم تریاک کشف شد که متهمان با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today