فارس/ فرماندار پاوه از گازدار شدن شهر مرزي نودشه در هفته دولت خبر داد و گفت: سه پروژه مهم با 12 ميليارد تومان اعتبار از محل اعتبارات دولتي در اين ايام در شهرستان کلنگ‌زني مي‌شود.

 پرويز ايده‌پور، فرماندار پاوه امروز در جمع اصحاب رسانه با گراميداشت ياد و خاطر شهيدان دولت شهيد رجايي و باهنر، اظهار داشت: علي‌رغم شرايط سخت تحريمي استکبار جهاني بر اين نظام و همچنين بيماري کرونا و محدوديت‌‌هايي که در طول چند ماه گذشته داشت‌ايم خوشبختانه براي اين ايام خجسته شهرستان پاوه کارنامه شيرين و درخشاني دارد.
وي ادامه داد: در اين ايام ۹ پروژه عمراني به بهره‌برداري مي‌رسد، سه پروژه مهم با ۱۲ ميليارد تومان اعتبار از محل اعتبارات دولتي کلنگ‌زني مي‌شود.
فرماندار پاوه از گازدار شدن شهر مرزي نودشه در هفته دولت خبر داد و گفت: بهسازي و آسفالت جاده‌هاي موصلاتي شهرستان در محدود روانسر و پاوه و روکش اکثر جاده‌هاي آنتني شهرستان و جاده ارتباطي پاوه به نوسود نيز انجام خواهد شد.
وي به بهره‌برداري از ۲ فضاي ورزشي زيبا در شهر پاوه و بانه‌وره  اشاره و بيان کرد: ۱۰ پروژه عمراني بنياد مسکن و دهياري‌هاي شهرستان نيز در اين ايام به بهره برداري مي‌رسد
ايده‌پور در پايان، گفت: در مجموع براي کارهاي اين ايام ۸۱ ميليارد و ۹۵۵ ميليون تومان اعتبار هزينه شده است.


 
 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today