صدا و سيما/ سارقان کابل مخابرات، باتري‌هاي دکل مخابرات و همچنين کابل‌هاي برق و پمپاژ شبکه انتقال آب در منطقه خورش‌رستم و هشجين خلخال شناسايي و دستگير شدند.

باقر نريماني، محکوميت به حبس و متلاشي شدن اعضاي باند سارقان سيم و کابل برق شبکه‌هاي برق‌رساني و مخابرات منطقه خورش‌رستم و هشجين خبر داد.
نريماني گفت: اين سارقان اقدام به سرقت کابل مخابرات، باتري‌هاي دکل مخابرات و همچنين کابل‌هاي برق و پمپاژ شبکه انتقال آب کرده بودند.
وي افزود: با تشکيل ۱۷ پرونده سرقت در روستاهاي شمالي بخش خورش‌رستم از جمله شمس‌آباد، کجل، قوسجين، جاده اردبيل - سرچم، شهر هشجين و روستاهاي جنوب اين بخش از جمله نساز، برندق، سفيدآب، چنارلق و برخي از روستاهاي کوچک جرايم سرقت وقوع يافته در مناطق ياد شده براي دادگاه مسجل شد.
رييس حوزه قضايي بخش خورش‌رستم گفت: سارقان حرفه‌اي پس از شناسايي و دستگيري توسط ماموران پليس آگاهي فرماندهي انتظامي خلخال و پاسگاه هشجين به تحمل پنج سال حبس در زندان محکوم شدند.
نريماني افزود: دادگاه بخش هشجين با جديت وتمام توان با مجرمان جرايم کيفري که به هر عنوان و يا بهانه‌اي امنيت جامعه و مردم را در معرض مخاطر قرار مي‌دهند، برخورد مي‌کند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اردبيل را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اردبيل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today