صدا و سیما/ سارقان کابل مخابرات، باتری‌های دکل مخابرات و همچنین کابل‌های برق و پمپاژ شبکه انتقال آب در منطقه خورش‌رستم و هشجین خلخال شناسایی و دستگیر شدند.

باقر نریمانی، محکومیت به حبس و متلاشی شدن اعضای باند سارقان سیم و کابل برق شبکه‌های برق‌رسانی و مخابرات منطقه خورش‌رستم و هشجین خبر داد.
نریمانی گفت: این سارقان اقدام به سرقت کابل مخابرات، باتری‌های دکل مخابرات و همچنین کابل‌های برق و پمپاژ شبکه انتقال آب کرده بودند.
وی افزود: با تشکیل ۱۷ پرونده سرقت در روستاهای شمالی بخش خورش‌رستم از جمله شمس‌آباد، کجل، قوسجین، جاده اردبیل - سرچم، شهر هشجین و روستاهای جنوب این بخش از جمله نساز، برندق، سفیدآب، چنارلق و برخی از روستاهای کوچک جرایم سرقت وقوع یافته در مناطق یاد شده برای دادگاه مسجل شد.
رییس حوزه قضایی بخش خورش‌رستم گفت: سارقان حرفه‌ای پس از شناسایی و دستگیری توسط ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خلخال و پاسگاه هشجین به تحمل پنج سال حبس در زندان محکوم شدند.
نریمانی افزود: دادگاه بخش هشجین با جدیت وتمام توان با مجرمان جرایم کیفری که به هر عنوان و یا بهانه‌ای امنیت جامعه و مردم را در معرض مخاطر قرار می‌دهند، برخورد می‌کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today