برنا/ آيين معارفه جانشين رييس پليس راهور ناجا با حضور سردار رضايي برگزار و سردار سيد تيمور حسيني به عنوان جانشين رييس پليس راهور ناجا معرفي شد.

سردار قاسم رضايي جانشين فرمانده ناجا اظهار کرد: نيروي انتظامي سازماني؛ مقدس، مردمي و بزرگ با ماموريت‌هاي متنوع و گسترده است؛ ما از مردم و براي آنان هستيم و خدمات دهي به مراجعان را يک توفيق مي‌دانيم.

وي با اشاره به ماموريت خطير راهنمايي و رانندگي ناجا افزود: مديريت ترافيک و تسهيل ترددها، با محوريت کاهش تصادفات و جان باختگان جاده‌اي مهم‌ترين وظيفه و ماموريت اين پليس است؛ سفيدپوشان راهور در هر شرايطي از نقاط مرزي تا دل شهر‌ها ايثار و تلاش کرده و خوشبختانه شاهديم خدمات بي بديلي ارائه مي‌کنند.

سردار رضايي درباره آمادگي نيروي انتظامي براي برگزاري راهپيمايي اربعين حسيني(ع) مطرح کرد: در برگزاري کنگره عظيم و باشکوه اربعين حسيني(ع) علاوه بر اعتقادات قلبي، صاحب تجربه هستيم و برگزاري اين مراسم نيز منوط به تصميم دولت‌هاي ايران و عراق، مصوبات ستاد برگزاري اربعين و ... است، در هر حال بايد بگويم ما در هر شرايطي آمادگي داريم ماموريت هايمان را در حوزه ترافيکي، جاده اي، امنيتي، ديپلماسي مرزي و ... دنبال و اجرايي کنيم.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به انتصاب سردار "سيد تيمور حسيني" به عنوان جانشين رييس پليس راهور ناجا مطرح کرد: ايشان از افسران شايسته و باتجربه در حوزه راهور مي‌باشند و اميد است که اين انتصاب منشا خير و برکت براي نيروي انتظامي به ويژه مجموعه راهنمايي و رانندگي ناجا باشد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran