برنا/ آیین معارفه جانشین رییس پلیس راهور ناجا با حضور سردار رضایی برگزار و سردار سید تیمور حسینی به عنوان جانشین رییس پلیس راهور ناجا معرفی شد.

سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا اظهار کرد: نیروی انتظامی سازمانی؛ مقدس، مردمی و بزرگ با ماموریت‌های متنوع و گسترده است؛ ما از مردم و برای آنان هستیم و خدمات دهی به مراجعان را یک توفیق می‌دانیم.

وی با اشاره به ماموریت خطیر راهنمایی و رانندگی ناجا افزود: مدیریت ترافیک و تسهیل ترددها، با محوریت کاهش تصادفات و جان باختگان جاده‌ای مهم‌ترین وظیفه و ماموریت این پلیس است؛ سفیدپوشان راهور در هر شرایطی از نقاط مرزی تا دل شهر‌ها ایثار و تلاش کرده و خوشبختانه شاهدیم خدمات بی بدیلی ارائه می‌کنند.

سردار رضایی درباره آمادگی نیروی انتظامی برای برگزاری راهپیمایی اربعین حسینی(ع) مطرح کرد: در برگزاری کنگره عظیم و باشکوه اربعین حسینی(ع) علاوه بر اعتقادات قلبی، صاحب تجربه هستیم و برگزاری این مراسم نیز منوط به تصمیم دولت‌های ایران و عراق، مصوبات ستاد برگزاری اربعین و ... است، در هر حال باید بگویم ما در هر شرایطی آمادگی داریم ماموریت هایمان را در حوزه ترافیکی، جاده ای، امنیتی، دیپلماسی مرزی و ... دنبال و اجرایی کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتصاب سردار "سید تیمور حسینی" به عنوان جانشین رییس پلیس راهور ناجا مطرح کرد: ایشان از افسران شایسته و باتجربه در حوزه راهور می‌باشند و امید است که این انتصاب منشا خیر و برکت برای نیروی انتظامی به ویژه مجموعه راهنمایی و رانندگی ناجا باشد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran