تسنيم/ مديرکل ورزش و جوانان استان ايلام از فعاليت ۳۲ باشگاه‌ ورزشي استان در شرايط موجود کرونايي خبر داد و گفت: شرط فعاليت اماکن ورزشي در ايلام رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي است.

مظفر علي‌شائي، مديرکل ورزش و جوانان استان ايلام اظهار داشت: توقف فعاليت 6 ماهه باشگاه‌هاي ورزشي استان ايلام، خسارت فراواني به صاحبان اين اماکن وارد کرده است.
مديرکل ورزش و جوانان استان ايلام گفت: به جهت برطرف‌کردن مشکلات باشگاه‌داران و با رعايت مفاد دستورالعمل شماره 16 ستاد کرونا؛ مجوز فعاليت 32 باشگاه در استان داده شده است.
وي در پاسخ به اين سؤال که ساير باشگاه‌هاي استان ايلام چه زمان مي‌توانند فعاليت خود را آغاز کنند گفت: شرط آغاز فعاليت ساير باشگاه‌هاي استان ايلام، بازديد مشترک اداره کل ورزش و جوانان و دانشگاه علوم پزشکي و تأييديه گروه بازرسي است.
مديرکل ورزش و جوانان استان ايلام به باشگاه‌هاي مجوز‌دار فعاليت اشاره کرد و گفت: انتخاب و اجازه فعاليت به باشگاه‌هاي تائيد شده به نحوي است که تمامي مناطق استان از امکان فعاليت ورزشي در اين اماکن برخوردار باشند.
فعاليت 30 هزار ورزشکار و 342 باشگاه ورزشي در استان ايلام ظرفيت مناسب و مورد اشاره مديرکل ورزش و جوانان استان ايلام است. وي گفت: به جهت آموزش و مقابله با کرونا ويروس، اقدامات آموزشي اين تعداد افراد در قطع زنجيره کرونا ويروس انجام‌ شده است.
وي خاطرنشان کرد: در اماکن ورزشي مجوز دار رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي، فاصله‌گذاري اجتماعي به‌دقت لحاظ مي‌شود و روزانه گروه بازرسي بر اين باشگاه‌ها نظارت جدي دارند.
علي‌شائي از شهروندان ايلامي خواست و گفت: مردم هرگونه نقض پروتکل‌ها در اماکن ورزشي فعال را به اداره کل گزارش کنند تا برخورد بايسته انجام شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان ايلام را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر ايلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرين خبر ايلام در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today