پایگاه خبری پلیس/ رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان حرفه‌ای مغازه و باغات و کشف 60 فقره سرقت در شیراز خبر داد.

سرهنگ کاووس حبیبی، رئیس پلیس آگاهی استان فارس اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از باغات و مغازه در غرب شیراز، شناسایی و دستگیری اعضای باند حرفه ای  سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: اقدامات فنی و پلیسی و تحقیقات وسیعی به مرحله اجرا گذاشته شد و کارآگاهان موفق شدند باند 3 نفره سارقان را در حالی که پس از ارتکاب جرم به استان اصفهان متواری شده بودند، شناسایی کنند.
سرهنگ حبیبی خاطر نشان کرد: ماموران پس از اخذ نیابت قضائی به شهرستان شاهین شهر اصفهان عزیمت و در یک اقدام غافلگیرانه موفق شدند هر 3 سارق حرفه‌ای را در مخفیگاهشان دستگیر و به استان فارس انتقال دهند.
وی با اشاره به اینکه متهمان سابقه دار در بازجویی اولیه پلیسی به 60 فقره سرقت از مغازه و باغات در شیراز اعتراف کردند، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه آنان تعداد زیادی اموال سرقتی از قبیل موتور جوش، کیس، مانیتور، انواع شیرآلات، دستگاه هوا برش، باند و ... کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 5 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، به شهروندان توصیه کرد استفاده از دوربین‌های پایش تصویری و تجهیزات هشدار دهنده می‌تواند در پیشگیری از سرقت مفید باشد و حتی الامکان از قفل‌های استاندارد استفاده کنید.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online