پايگاه خبري پليس/ رئيس پليس آگاهي استان فارس از دستگيري اعضاي باند 3 نفره سارقان حرفه‌اي مغازه و باغات و کشف 60 فقره سرقت در شيراز خبر داد.

سرهنگ کاووس حبيبي، رئيس پليس آگاهي استان فارس اظهار داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت از باغات و مغازه در غرب شيراز، شناسايي و دستگيري اعضاي باند حرفه اي  سارقان در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت.
وي افزود: اقدامات فني و پليسي و تحقيقات وسيعي به مرحله اجرا گذاشته شد و کارآگاهان موفق شدند باند 3 نفره سارقان را در حالي که پس از ارتکاب جرم به استان اصفهان متواري شده بودند، شناسايي کنند.
سرهنگ حبيبي خاطر نشان کرد: ماموران پس از اخذ نيابت قضائي به شهرستان شاهين شهر اصفهان عزيمت و در يک اقدام غافلگيرانه موفق شدند هر 3 سارق حرفه‌اي را در مخفيگاهشان دستگير و به استان فارس انتقال دهند.
وي با اشاره به اينکه متهمان سابقه دار در بازجويي اوليه پليسي به 60 فقره سرقت از مغازه و باغات در شيراز اعتراف کردند، تصريح کرد: در بازرسي از مخفيگاه آنان تعداد زيادي اموال سرقتي از قبيل موتور جوش، کيس، مانيتور، انواع شيرآلات، دستگاه هوا برش، باند و ... کشف شد.
رئيس پليس آگاهي استان با بيان اينکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 5 ميليارد ريال برآورد کرده‌اند، به شهروندان توصيه کرد استفاده از دوربين‌هاي پايش تصويري و تجهيزات هشدار دهنده مي‌تواند در پيشگيري از سرقت مفيد باشد و حتي الامکان از قفل‌هاي استاندارد استفاده کنيد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان فارس را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online