مهر/ انتخابات هیات رئیسه سال پایانی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بجنورد با انتخاب رئیس و نایب‌رئیس جدید برگزار شد.

در جلسه پیش از ظهر امروز هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بجنورد «بهمن جباری» با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس جدید شورای شهر بجنورد انتخاب شد.

در این جلسه که «مهدی محمدی»، رئیس سه ساله این شورا از نامزدی امتناع کرده بود، اعضا با ۵ رأی به «بهمن جباری» وی را به عنوان رئیس شورا برگزیدند و «ابراهیم امانی» با کسب ۴ رأی از رسیدن به صندلی ریاست شورای شهر بجنورد بازماند.

در رأی‌گیری از اعضا جهت تصدی عنوان نایب رئیسی شورای شهر بجنورد نیز «علیرضا باغچقی» با کسب ۵ رأی موفق به کسب این جایگاه شد.

همچنین «زهرا هاشمی» به عنوان خزانه‌دار و «مصطفی دلیریان» نیز به عنوان منشی دوم هیأت رئیسه انتخاب شدند و اعضا به «سیدمحسن موسوی» جهت رسیدن به صندلی منشی اول هیأت رئیسه رأی ندادند.

انتخابات ریاست کمیسیون‌های شش‌گانه شورای شهر بجنورد نیز برگزار شد و «مهدی محمدی» با ۷ رأی به عنوان رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه‌گذاری، «ابراهیم امانی» با ۸ رأی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، «سیدمحسن موسوی» با ۵ رأی به عنوان رئیس کمیسیون عمران معماری و شهرسازی، «سیده‌زهرا هاشمی» با ۸ رأی رئیس کمیسیون بانوان و خانواده، «جمشید گریوانی» با ۶ رأی به عنوان رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری و «احمد وکیلی» نیز با ۵ رأی به عنوان رئیس کمیسیون ورزش و جوانان انتخاب شد.

لازم به ذکر است شورای شهر بجنورد ۹ عضو دائمی دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today