مهر/ انتخابات هيات رئيسه سال پاياني پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر بجنورد با انتخاب رئيس و نايب‌رئيس جديد برگزار شد.

در جلسه پيش از ظهر امروز هيأت رئيسه شوراي اسلامي شهر بجنورد «بهمن جباري» با کسب اکثريت آرا به عنوان رئيس جديد شوراي شهر بجنورد انتخاب شد.

در اين جلسه که «مهدي محمدي»، رئيس سه ساله اين شورا از نامزدي امتناع کرده بود، اعضا با ۵ رأي به «بهمن جباري» وي را به عنوان رئيس شورا برگزيدند و «ابراهيم اماني» با کسب ۴ رأي از رسيدن به صندلي رياست شوراي شهر بجنورد بازماند.

در رأي‌گيري از اعضا جهت تصدي عنوان نايب رئيسي شوراي شهر بجنورد نيز «عليرضا باغچقي» با کسب ۵ رأي موفق به کسب اين جايگاه شد.

همچنين «زهرا هاشمي» به عنوان خزانه‌دار و «مصطفي دليريان» نيز به عنوان منشي دوم هيأت رئيسه انتخاب شدند و اعضا به «سيدمحسن موسوي» جهت رسيدن به صندلي منشي اول هيأت رئيسه رأي ندادند.

انتخابات رياست کميسيون‌هاي شش‌گانه شوراي شهر بجنورد نيز برگزار شد و «مهدي محمدي» با ۷ رأي به عنوان رئيس کميسيون برنامه، بودجه و سرمايه‌گذاري، «ابراهيم اماني» با ۸ رأي رئيس کميسيون فرهنگي و اجتماعي، «سيدمحسن موسوي» با ۵ رأي به عنوان رئيس کميسيون عمران معماري و شهرسازي، «سيده‌زهرا هاشمي» با ۸ رأي رئيس کميسيون بانوان و خانواده، «جمشيد گريواني» با ۶ رأي به عنوان رئيس کميسيون خدمات و محيط زيست شهري و «احمد وکيلي» نيز با ۵ رأي به عنوان رئيس کميسيون ورزش و جوانان انتخاب شد.

لازم به ذکر است شوراي شهر بجنورد ۹ عضو دائمي دارد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خراسان شمالي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خراسان شمالي در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرين خبر خراسان شمالي در اينستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today