ایرنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه برخی مردم کرمانشاه نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بی‌توجه شده‌اند، گفت: سیر نزولی شیوع کرونا در کرمانشاه متوقف شده است و احتمال اوج‌گیری دوباره آن وجود دارد.

دکتر محمودرضا مرادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه روز شنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارداشت: رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در هفته های گذشته موجب شد که کرمانشاه از وضعیت قرمز خارج شود و شیوع بیماری سیر نزولی به خود بگیرد.
وی با بیان اینکه مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بی تفاوت شده اند، گفت: با توجه به پیش بینی های انجام شده در صورتی که مردم همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند در روزهای آینده شیوع کرونا سیر صعودی به خود می‌گیرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از مردم خواست تا جدیت بیشتری در بحث رعایت پروتکل ها و استفاده از ماسک داشته باشند تا دوباره شاهد افزایش تعداد مبتلایان و مرگ و میر کرونا نباشیم و دوباره به وضعیت قرمز این بیماری برنگردیم.
وی همچنین به فرا رسیدن روز پزشک اشاره کرد و گفت: امسال ۲۰۰ نفر از کادر درمانی برای مقابله با بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بخش دیگری از صحبت های خود به برگزاری آزمون سراسری اشاره کرد و گفت: با تمهیدات در نظر گرفته شده، کنکور با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.


 
 
  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today