ایسنا/ فرمانده انتظامی لرستان گفت: بیش از دو تن مواد مخدر در استان کشف شده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ درصد افزایش کشفیات را نشان می‌دهد.

سردار محمد مهدیان نسب، فرمانده انتظامی لرستان اظهار کرد: بررسی ۵۱ نقطه آلوده به مواد مخدر در استان در حال انجام است.
وی اضافه کرد: در راستای مقابله با این معضل که مطالبه به حق مردم لرستان است علاوه بر کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به استان به پاکسازی مناطق آلوده استان مبادرت شده است.
فرمانده انتظامی لرستان اضافه کرد: در این مدت چهار ماه با تلاش ناجا و پیگیری‌های قاطع و جدی آنان ۲.۲ تن مواد مخدر کشف شده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ درصد افزایش کشفیات را نشان می‌دهد.
مهدیان نسب اضافه کرد:  همچنین در این راستا ۳۳۸۵ نفر قاچاقچی، توزیع کننده و خرده فروش دستگیر شدند و محیط  برای جولان این افراد در لرستان ناامن شده است.
فرمانده انتظامی لرستان بیان کرد: همچنین در این مدت ۲۶ نفر از افراد شرور و ارازل و اوباشی که دائما مزاحمت ایجاد کردند را دستگیر کردیم.
وی در خصوص بی انضباطی اجتماعی و جرائمی مثل تیراندازی‌ها در لرستان گفت: این موضوع سبب ناراحتی مردم شده و پلیس بصورت جدی و قاطع ورود پیدا کرده است.
مهدیان نسب بیان کرد: در این راستا افرادی که منجر به بی‌انضباطی اجتماعی و نارضایتی عموم شدند را شناسایی و برخورد جدی با آنان انجام شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today