ايسنا/ فرمانده انتظامي لرستان گفت: بيش از دو تن مواد مخدر در استان کشف شده که اين رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ درصد افزايش کشفيات را نشان مي‌دهد.

سردار محمد مهديان نسب، فرمانده انتظامي لرستان اظهار کرد: بررسي ۵۱ نقطه آلوده به مواد مخدر در استان در حال انجام است.
وي اضافه کرد: در راستاي مقابله با اين معضل که مطالبه به حق مردم لرستان است علاوه بر کنترل محورهاي مواصلاتي منتهي به استان به پاکسازي مناطق آلوده استان مبادرت شده است.
فرمانده انتظامي لرستان اضافه کرد: در اين مدت چهار ماه با تلاش ناجا و پيگيري‌هاي قاطع و جدي آنان ۲.۲ تن مواد مخدر کشف شده که اين رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ درصد افزايش کشفيات را نشان مي‌دهد.
مهديان نسب اضافه کرد:  همچنين در اين راستا ۳۳۸۵ نفر قاچاقچي، توزيع کننده و خرده فروش دستگير شدند و محيط  براي جولان اين افراد در لرستان ناامن شده است.
فرمانده انتظامي لرستان بيان کرد: همچنين در اين مدت ۲۶ نفر از افراد شرور و ارازل و اوباشي که دائما مزاحمت ايجاد کردند را دستگير کرديم.
وي در خصوص بي انضباطي اجتماعي و جرائمي مثل تيراندازي‌ها در لرستان گفت: اين موضوع سبب ناراحتي مردم شده و پليس بصورت جدي و قاطع ورود پيدا کرده است.
مهديان نسب بيان کرد: در اين راستا افرادي که منجر به بي‌انضباطي اجتماعي و نارضايتي عموم شدند را شناسايي و برخورد جدي با آنان انجام شده است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان لرستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرين خبر لرستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today