مهر/ مدير عامل هلال احمر استان سمنان از امدادرساني به هشت مورد حادثه طي ۴۸ ساعت گذشته در استان خبر داد و گفت: در مدت مذکور هفت نفر توسط هلال احمر نجات يافتند.

مظفر محمد خاني، مديرعامل هلال احمر استان سمنان ضمن بيان اينکه از تاريخ ۲۹ لغايت ۳۱ مردادماه هلال احمر استان سمنان به هشت مورد حادثه در سطح استان امدادرساني کرده است، اظهار کرد: بيشترين مورد امدادرساني با شش مورد مربوط به حوادث جاده‌اي و دو مورد مابقي خدمات حضوري را شامل مي‌شود.

وي ضمن بيان اينکه طي مدت مذکور ۱۳ نفر در استان سمنان دچار آسيب شدند، افزود: از اين تعداد ۱۰ نفر در حوادث جاده‌اي و سه نفر در خدمات حضوري آسيب ديدند که هلال احمر به همه اين افراد امداد رساني داشته است.

مديرعامل هلال احمر استان سمنان با بيان اينکه در مجموع هفت نفر طي اين حوادث نجات يافتند، ابراز داشت: بيشترين نجات‌يافتگان با چهار نفر در حوادث جاده‌اي بود که خوشبختانه بايد گفت حوادث ۴۸ ساعت گذشته در استان سمنان مورد فوتي در برنداشته است.

محمد خاني از اعزام هفت دستگاه آمبولانس به اين حوادث در استان خبر داد و گفت: در مجموع طي ۴۸ ساعت گذشته هشت تيم شامل ۲۰ نفر طي حوادث مختلف در استان سمنان امدادرساني کردند.

وي افزود: با توجه به اينکه بيشترين حجم آمار حوادث به حوادث جاده‌اي را در بردارد از رانندگان درخواست مي‌شود سرعت مطمئن و قوانين راهنمايي رانندگي را رعايت و از هر گونه شتاب در رسيدن به مقصد خودداري کنند در صورت نياز شماره ۱۱۲ آماده پاسخگويي به نياز و کمک مردمي است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سمنان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرين خبر سمنان در اينستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today