باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان گفت: از ظرفیت‌های برنامه سازی صدا و تصویر به زبان بلوچی با حضور کارشناسان و علمای اهل سنت به منظور ارائه دیدگاه‌ها و آداب اهل تسنن و تبیین قیام عاشورا در ایام محرم استفاده خواهد شد.

محمود کردستانی، مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان با بیان شرایط ویژه عزاداری‌ها در ایام محرم امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط ویژه کشوری و جهانی در این زمینه، اظهار کرد: رعایت دستورات و پروتکل‌های بهداشتی در کمیت، کیفیت و نوع عزاداری ایجاد محدودیت کرده و رسانه در این میان نقش مهم و وظیفه سنگینی برعهده دارد.
وی با اشاره به اهمیت کاسته نشدن از شکوه و عظمت عزاداری‌ها در ایام محرم امسال با توجه به شرایط اپیدمی کرونا، افزود: فعالیت‌ها و برنامه‌های ویژه محرم صدا و سیمای سیستان و بلوچستان امسال نسبت به سال‌های قبل جدی‌تر و پر رنگ‌تر خواهد بود.
مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان بیان کرد: همچنین از ظرفیت‌های برنامه سازی صدا و تصویر به زبان بلوچی با حضور کارشناسان و علمای اهل سنت به منظور ارائه دیدگاه‌ها و آداب اهل تسنن و تبیین قیام عاشورا در ایام محرم استفاده خواهد شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today