باشگاه خبرنگاران/ مديرکل صدا و سيماي سيستان و بلوچستان گفت: از ظرفيت‌هاي برنامه سازي صدا و تصوير به زبان بلوچي با حضور کارشناسان و علماي اهل سنت به منظور ارائه ديدگاه‌ها و آداب اهل تسنن و تبيين قيام عاشورا در ايام محرم استفاده خواهد شد.

محمود کردستاني، مديرکل صدا و سيماي سيستان و بلوچستان با بيان شرايط ويژه عزاداري‌ها در ايام محرم امسال باتوجه به شيوع ويروس کرونا و شرايط ويژه کشوري و جهاني در اين زمينه، اظهار کرد: رعايت دستورات و پروتکل‌هاي بهداشتي در کميت، کيفيت و نوع عزاداري ايجاد محدوديت کرده و رسانه در اين ميان نقش مهم و وظيفه سنگيني برعهده دارد.
وي با اشاره به اهميت کاسته نشدن از شکوه و عظمت عزاداري‌ها در ايام محرم امسال با توجه به شرايط اپيدمي کرونا، افزود: فعاليت‌ها و برنامه‌هاي ويژه محرم صدا و سيماي سيستان و بلوچستان امسال نسبت به سال‌هاي قبل جدي‌تر و پر رنگ‌تر خواهد بود.
مديرکل صدا و سيماي سيستان و بلوچستان بيان کرد: همچنين از ظرفيت‌هاي برنامه سازي صدا و تصوير به زبان بلوچي با حضور کارشناسان و علماي اهل سنت به منظور ارائه ديدگاه‌ها و آداب اهل تسنن و تبيين قيام عاشورا در ايام محرم استفاده خواهد شد.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سيستان و بلوچستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today