ايرنا/ رئيس پليس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودروي سواري پژو پارس و پژو ۴۰۵ در جاده نهاوند - کنگاور سه تن فوت کرد و يک نفر مجروح شد.

سرهنگ رضا عزيزي، رئيس پليس راه استان همدان در اين باره اظهار داشت: ساعت حوالي ۱۰ صبح امروز يک دستگاه سواري پژو پارس با شماره انتظامي ايران ۴۱ در حال تردد در جاده فيروزان - کنگاور بود که به يک باره از مسير اصلي به سمت چپ جاده منحرف مي‌شود.
وي اضافه کرد: يکدستگاه سواري پژو ۴۰۵ با سه سرنشين از مسير مقابل در حال تردد بودند که با اين وسيله نقليه برخورد کرده و هر سه سرنشين آن شامل ۲ زن و يک مرد بالاي ۶۰ سال جان باختند؛ همچنين راننده زن پژو پارس مجروح و به بيمارستان منتقل شد.
رئيس پليس راه استان همدان با بيان اينکه هنوز علت انحراف به چپ ناگهاني سواري پژو پارس مشخص نيست افزود: جاده فيروزان نهاوند به سمت کنگاور از مسيرهاي ۲ طرفه حادثه ساز اين استان است که هر ساله شمار زيادي از مسافران و افراد بومي در اين مسير دچار سانحه شده و جان مي‌بازند.
سرهنگ رضا عزيزي خاطر نشان کرد: روز گذشته (جمعه) نيز در نزديکي سه راهي غارعليصدر يک دستگاه پژو ۴۰۵ و سواري پرايد رخ به رخ برخورد کردند که در اين سانحه هم چهار سرنشين پرايد مجروح شده و يکي از سرنشينان در بيمارستان جان باخت.
وي گفت: با توجه به افزايش مسافرت ها روند سوانح رانندگي از جمله برخورد رخ به رخ خودروها و واژگوني وسيله نقليه نيز رو به رشد بوده است و رانندگان بومي نقش زيادي در افزايش آمار سوانح داشته اند.
رييس پليس راه همدان از رانندگان خواست در صورت احساس خستگي و خواب آلودگي به علت رانندگي طولاني مدت يا مصرف دارو، به طور حتم خودرو را در حاشيه جاده متوقف کرده و پس از استراحت کافي به رانندگي ادامه دهند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان همدان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today