ایرنا/ رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودروی سواری پژو پارس و پژو ۴۰۵ در جاده نهاوند - کنگاور سه تن فوت کرد و یک نفر مجروح شد.

سرهنگ رضا عزیزی، رئیس پلیس راه استان همدان در این باره اظهار داشت: ساعت حوالی ۱۰ صبح امروز یک دستگاه سواری پژو پارس با شماره انتظامی ایران ۴۱ در حال تردد در جاده فیروزان - کنگاور بود که به یک باره از مسیر اصلی به سمت چپ جاده منحرف می‌شود.
وی اضافه کرد: یکدستگاه سواری پژو ۴۰۵ با سه سرنشین از مسیر مقابل در حال تردد بودند که با این وسیله نقلیه برخورد کرده و هر سه سرنشین آن شامل ۲ زن و یک مرد بالای ۶۰ سال جان باختند؛ همچنین راننده زن پژو پارس مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه هنوز علت انحراف به چپ ناگهانی سواری پژو پارس مشخص نیست افزود: جاده فیروزان نهاوند به سمت کنگاور از مسیرهای ۲ طرفه حادثه ساز این استان است که هر ساله شمار زیادی از مسافران و افراد بومی در این مسیر دچار سانحه شده و جان می‌بازند.
سرهنگ رضا عزیزی خاطر نشان کرد: روز گذشته (جمعه) نیز در نزدیکی سه راهی غارعلیصدر یک دستگاه پژو ۴۰۵ و سواری پراید رخ به رخ برخورد کردند که در این سانحه هم چهار سرنشین پراید مجروح شده و یکی از سرنشینان در بیمارستان جان باخت.
وی گفت: با توجه به افزایش مسافرت ها روند سوانح رانندگی از جمله برخورد رخ به رخ خودروها و واژگونی وسیله نقلیه نیز رو به رشد بوده است و رانندگان بومی نقش زیادی در افزایش آمار سوانح داشته اند.
رییس پلیس راه همدان از رانندگان خواست در صورت احساس خستگی و خواب آلودگی به علت رانندگی طولانی مدت یا مصرف دارو، به طور حتم خودرو را در حاشیه جاده متوقف کرده و پس از استراحت کافی به رانندگی ادامه دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today