ایرنا/ رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام کرد: ۵۰ بیمار جدید با علائم کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی این استان بستری شدند.

دکتر حسین کریم رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز اظهارداشت: مجموع کل موارد بستری شامل  قطعی، محتمل و مشکوک  از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز۱۴ هزارو ۶۷۳ نفر  بوده که از این تعداد ۱۳ هزار و ۷۹۷ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری شده اند. 
وی با بیان اینکه اکنون ۵۰۴ نفر شامل موارد  قطعی ، محتمل و مشکوک  در مراکز درمانی بستری هستند، افزود: از این تعداد  ۲۰۵ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند. 
رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در ۲۴ساعت گذشته ۴۹۹ نفر به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کردند که ۵۰ مورد در بیمارستان‌ها بستری شدند .
کریم  با اشاره به اینکه ۱۰۴ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ سال هستند، افزود: تعداد بیماران بستری بدحال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۲ نفر رسید.
وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داداند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به ۸۹۱ نفر رسید .
وی یاد آورشد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۳هزار و ۲۶۴ نفر  از مراکز درمانی ترخیص شده اند که  ۳۵ نفر آنان در ۲۴ ساعت گذشته به منازل خود بازگشتند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday