باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به شمار فوتی‌های اخیر در این استان، گفت: فوتی های اخیر در رده سنی ۴٠ روزه تا ٨١ ساله قرار داشته اند.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در ٢۴ ساعت گذشته ۶٣ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های این استان بستری شده‌اند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ١٧٨ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، عنوان کرد: در ٢۴ ساعت گذشته ٣٩ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ٢۴ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یک نفر از همشهریان عزیزمان روز پنجشنبه، پنج نفر روز جمعه و یک نفر نیز امروز فوت شده که تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است و در رده سنی ۴٠ روزه تا ٨١ ساله قرار داشته اند.
کشمیری با بیان اینکه هم‌اکنون ۴٧ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: از این تعداد در حال حاضر ٢٣ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
وی با بیان اینکه تاکنون فوتی‌های مثبت در استان بوشهر به ۴٢٩ مورد رسیده است، ابراز کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 10 هزار و 71 مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی‌شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday