باشگاه خبرنگاران/ فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان از رهايي گروگان ۱۴ ساله توسط مرزبانان چابهار در کمتر از يک ساعت خبر داد.

محمد ملاشاهي، فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان گفت: در پي کسب خبري مبني بر وقوع يک فقره آدم ربايي در روستاي "رمين" شهرستان چابهار، موضوع به صورت ويژه در دستور کار مرزداران پايگاه درياباني قرار گرفت.
وي افزود: با توجه به حساسيت موضوع و براي جلوگيري از فرار متهمان، به سرعت با اجراي طرح مهار، راه‌هاي ورودي و خروجي روستا توسط مرزبانان پاسگاه مرزي دريايي رمين مسدود و با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات محلي، شناسايي متهمان و محل اختفاي آن‌ها در دستور کار قرار گرفت.
فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان در ادامه تصريح کرد: مرزبانان پس از انجام يک سري تحقيقات گسترده با استفاده از شيوه‌هاي نوين اطلاعاتي، مخفيگاه آدم ربايان را شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي در يک عمليات ضربتي و منسجم يکي از آدم ربايان را کمتر از يک ساعت دستگير و فرد ربوده شده را آزاد و به آغوش خانواده بازگرداندند.
ملاشاهي با اشاره به اينکه دستگيري ديگر متهم متواري اين پرونده در دستور کار مرزبانان قرار دارد، خاطرنشان کرد: نيروي انتظامي اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنيت عمومي، آسايش شهروندان را برهم زنند و در صورت هر گونه اقدام غير قانوني با هنجار شکنان به صورت قانوني و قاطعانه برخورد خواهد شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سيستان و بلوچستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today