باشگاه خبرنگاران/ فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از رهایی گروگان ۱۴ ساله توسط مرزبانان چابهار در کمتر از یک ساعت خبر داد.

محمد ملاشاهی، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در روستای "رمین" شهرستان چابهار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مرزداران پایگاه دریابانی قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و برای جلوگیری از فرار متهمان، به سرعت با اجرای طرح مهار، راه‌های ورودی و خروجی روستا توسط مرزبانان پاسگاه مرزی دریایی رمین مسدود و با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات محلی، شناسایی متهمان و محل اختفای آن‌ها در دستور کار قرار گرفت.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در ادامه تصریح کرد: مرزبانان پس از انجام یک سری تحقیقات گسترده با استفاده از شیوه‌های نوین اطلاعاتی، مخفیگاه آدم ربایان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ضربتی و منسجم یکی از آدم ربایان را کمتر از یک ساعت دستگیر و فرد ربوده شده را آزاد و به آغوش خانواده بازگرداندند.
ملاشاهی با اشاره به اینکه دستگیری دیگر متهم متواری این پرونده در دستور کار مرزبانان قرار دارد، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی، آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت هر گونه اقدام غیر قانونی با هنجار شکنان به صورت قانونی و قاطعانه برخورد خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today