میزان/ سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با کسب پیروزی مقابل تراکتور، کار بزرگی رقم زد؛ هم انتقام برخی اتفاقات را گرفت و هم تیمش را آسیایی کرد.

جواد نکونام دوبار تا رسیدن به نیمکت تراکتور تنها یک امضا فاصله داشت. اولین بار، در زمان مدیرعاملی مصطفی آجورلو بود که به دلیل نامعلومی در آخرین ثانیه‌ها، قرعه شانس به نام یحیی گل‌محمدی نوشته شد. یحیی به تبریز رفت، ولی پیش از پایان نیم‌فصل نخست از این تیم جدا شد.
دومین بار هم فرصت طلایی برای تراکتوری‌ها بود که از دست رفت. در ابتدای لیگ نوزدهم نکونام با تراکتوری‌ها نشست و مذاکرات را انجام داد. در حالی‌که قرار بود شرط و شروط نکونام در تبریز مورد موافقت واقع شود، اما تاخیر در تایید این موارد، باعث شد تا نکونام از رفتن به این تیم منصرف شود و در نهایت به فولاد برود.
تراکتور و فولادی که نکونام هدایتش را بر عهده گرفته بود، شرایط متفاوتی داشتند؛ تراکتور با بازیکنان خارجی گران‌قیمت و ستاره‌های ایرانی میلیاردی به لیگ بازگشت و فولاد بدون بازیکن میلیاردی و لیستی پر از یاران نه چندان نامی، اما پر از انگیزه و جویای موفقیت. در نهایت نکونام برای ادامه مربی‌گری خود، دومین گزینه را انتخاب کرد. بعد از قرعه‌کشی لیگ مشخص شد، فصل نوزدهم با بازی این دو تیم به اتمام می‌رسد.
نکونام روز پنج‌شنبه هفته قبل تیمش را در حالی برابر تراکتور آماده کرد که تنها از این دیدار برد می‌خواست. همین اتفاق هم افتاد و شاگردانش در نهایت با تک گل عارف آقاسی به پیروزی رسیدند. آنها در یک فصل سخت و طاقت‌فرسا سوم شدند و سهمیه آسیایی را به هواداران خود تقدیم کردند تا هلهله و کاروان جشن و شادی در کوچه و پس‌کوچه‌های اهواز به راه بیفتد. این پیروزی و این رتبه نشان داد که برای موفقیت یک سرمربی تلاش، پشتکار، یکدلی و کار تیمی جواب خواهد داد نه فقط قرارداد‌های میلیاردی و گران‌قیمت.
فصل با نمایش بی‌نظیر فولاد تمام شد و هواداران منتظر بازگشت نکونام به اهواز هستند. آنها می‌خواهند با وجود ادامه همکاری سعید آذری و جواد نکونام، این بار به سراغ موفقیت‌های بزرگ‌تری بروند و در کنار هم جشن‌های فوتبالی بیشتری بگیرند و در آسیا نیز بدرخشند، اما سوال بزرگ این است که نکونام در فصل بعد کدام باشگاه را انتخاب خواهد کرد؟

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today