ترجمان صبح/ رئیس جمعیت هلال‌احمر تسوج از نجات جان ۲۱ نفر گرفتار با دو مصدوم در ارتفاعات کوه‌های الماس توسط نجاتگران هلال‌احمر تسوج خبر داد.

علیرضا داغستانی، رئیس جمعیت هلال‌احمر تسوج با اعلام این خبر اظهار کرد: روز جمعه ساعت ۱۷:۲۹ دقیقه به‌دنبال تماس با نجاتگران پایگاه امداد و نجات شهید حسینی شهدایی سه راهی تیل جمعیت هلال‌احمر تسوج و اعلام مصدومیت دو نفر و گرفتاری گروه کوهنوردی در ارتفاعات کوه‌های روستای الماس بخش تسوج، دو تیم امداد کوهستان به‌همراه مسئول امداد و نجات شعبه جهت امدادرسانی با یک دستگاه آمبولانس، یک دستگاه خودرو وانت وست نجات کوهستان به محل حادثه اعزام شدند. 
وی ادامه‌ داد: پس از بررسی و ارزیابی اولیه، تیم‌های اعزامی اعلام کردند که با دو مصدوم(یک مرد ۶۱ ساله به‌علت سقوط از ارتفاع با شکستگی و خونریزی زانوی پای راست مواجه شده و مصدوم دوم نیز زن میانسالی پس از برخورد با زمین با خراشیدگی دست و سر) مواجه شده‌اند.
داغستانی با بیان این‌که بی‌احتیاطی و تاریکی هوا و خیس بودن زمین، باعث مصدومیت آن‌ها شده بود، یادآور شد: هر دو مصدوم پس از انجام اقدامات اولیه امدادی به همراه بقیه اعضای گروه گرفتار شده به پایین کوه انتقال و مصدومان نیز به درمانگاه تسوج برای درمان تکمیلی انتقال یافتند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today