فارس/ فرمانده انتظامی مراغه ازمتلاشی شدن اعضای یک باند 6 نفره سرقت از خانه باغ‌ها و اماکن خصوصی با 15 فقره سرقت در این شهرستان خبرداد.

الهوردیان، فرمانده انتظامی مراغه اظهار کرد: در پی گزارشات متعدد مبنی بر سرقت از اماکن خصوص و خانه‌باغ‌ها در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 12 این فرماندهی قرار گرفت.  
وی افزود: ماموران کلانتری 12 با انجام تحقیقات گسترده شبانه روزی و بکارگیری شیوه های خاص پلیسی موفق به شناسایی پاتوق سارقان حرفه ای شده و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی 6 سارق حرفه‌ای را در مخفیگاهشان دستگیر کردند. 
الهوردیان بیان کرد: سارقان در بازجویی‌های صورت گرفته تاکنون به 15 فقره سرقت اماکن خصوص، خانه باغ ها و داخل خودرو اعتراف و از مخفیگاه مقدار قابل توجهی اقلام مسروقه کشف شد. 
وی با بیان اینکه اموال مسروقه پس از شناسایی به مال باختگان بازگردانده شد، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند. 
فرمانده انتظامی مراغه به شهروندان توصیه کرد: با اقدامات پیشگیرانه احتمال سرقت را از سارقان سلب کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس 110 و تقدیر و پیشنهادات خود را به شماره تلفن 197 گزارش کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today