فارس/ فرمانده انتظامي مراغه ازمتلاشي شدن اعضاي يک باند 6 نفره سرقت از خانه باغ‌ها و اماکن خصوصي با 15 فقره سرقت در اين شهرستان خبرداد.

الهورديان، فرمانده انتظامي مراغه اظهار کرد: در پي گزارشات متعدد مبني بر سرقت از اماکن خصوص و خانه‌باغ‌ها در سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران کلانتري 12 اين فرماندهي قرار گرفت.  
وي افزود: ماموران کلانتري 12 با انجام تحقيقات گسترده شبانه روزي و بکارگيري شيوه هاي خاص پليسي موفق به شناسايي پاتوق سارقان حرفه اي شده و با هماهنگي مقام قضايي در يک عمليات غافلگيرانه پليسي 6 سارق حرفه‌اي را در مخفيگاهشان دستگير کردند. 
الهورديان بيان کرد: سارقان در بازجويي‌هاي صورت گرفته تاکنون به 15 فقره سرقت اماکن خصوص، خانه باغ ها و داخل خودرو اعتراف و از مخفيگاه مقدار قابل توجهي اقلام مسروقه کشف شد. 
وي با بيان اينکه اموال مسروقه پس از شناسايي به مال باختگان بازگردانده شد، افزود: متهمان پس از تشکيل پرونده به مرجع قضايي معرفي شدند. 
فرمانده انتظامي مراغه به شهروندان توصيه کرد: با اقدامات پيشگيرانه احتمال سرقت را از سارقان سلب کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پليس 110 و تقدير و پيشنهادات خود را به شماره تلفن 197 گزارش کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان شرقي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان شرقي در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرين خبر آذربايجان شرقي در اينستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today