باشگاه خبرنگاران/ با توجه به ايام ماه محرم و در پيش بودن تاسوعا و عاشوراي حسيني، مسير پروازي نجف به مشهد و بصره با خطوط هوايي العراقيه راه اندازي شد.

حسن جعفري مدير روابط عمومي فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد گفت: سومين خط پرواز بين المللي در مسير فرودگاه مشهد در دوران کرونا راه اندازي شد.

وي افزود: با توجه به ايام حزن و اندوه سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) و در پيش بودن تاسوعا و عاشوراي حسيني، مسير پروازي نجف به مشهد و بصره با خطوط هوايي العراقيه راه اندازي شد.

مدير روابط عمومي فرودگاه مشهد ادامه داد: اين مسير پروازي از روز جمعه هفتم شهريور ماه از فرودگاه بين المللي مشهد و در مسير نجف و بصره برقرار مي‌شود.

جعفري بيان کرد: مسير بغداد _ مشهد _ بغداد در روز‌هاي دوشنبه و چهارشنبه انجام خواهد شد که ساعت ورود ۱۲:۳۰ ظهر و ساعت خروج از فرودگاه مشهد ۱۳:۳۰ خواهد بود.

وي تصريح کرد: مسير بغداد- مشهد- نجف در روز شنبه و انجام مي‌شود که ساعت ورود ۱۲:۳۰ ظهر و ساعت خروج از فرودگاه مشهد ۱۳:۳۰ خواهد بود.

مدير روابط عمومي فرودگاه مشهد تاکيد کرد: همچنين مسير بصره - مشهد - بصره در روز‌هاي يکشنبه و چهارشنبه انجام خواهد شد که ساعت ورود ۲۱:۳۰ و ساعت خروج از فرودگاه مشهد ۲۲:۲۰ است.

جعفري با بيان اينکه در دوران کرونا پرواز‌هاي خارجي تعطيل شده بود اظهار کرد: قبل از اين هواپيمايي قطر در مسير مشهد _ دوحه و هواپيمايي کام اير در مسير افغانستان به مشهد راه اندازي شده بود و برقراري پرواز شرکت العراقيه، فعال شدن سومين شرکت هواپيمايي در دوران کرونا است.

وي افزود: همچنين پرواز مشهد-دوشنبه پايتخت کشور تاجيکستان توسط شرکت کيش اير از هفته آينده در فرودگاه بين المللي شهيدهاشمي نژاد مشهد راه اندازي و برقرار خواهد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar