فارس/ رئيس کميته اطلاع‌رساني ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه گفت: طي شبانه روز گذشته ۶ نفر از هم استاني‌ها با تشخيص قطعي ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه جان خود را از دست داده‌اند.

مهدي محمدي، رئيس کميته اطلاع‌رساني ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه در خصوص آخرين آمار مبتلايان به کرونا در استان، اظهار داشت: طي ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ مورد بيمار مثبت بستري مبتلا به کرونا شناسايي شده‌اند و جمع موارد مثبت بستري به ۳ هزار و ۴۴۵ نفر رسيد.
وي با بيان اينکه هم‌اکنون ۲۲۲ بيمار مربوط به کرونا در مراکز درماني استان بستري هستند، گفت: طي شبانه‌روز گذشته ۶ نفر از هم استاني‌ها با تشخيص قطعي ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه جان خود را از دست داده‌اند و جمع موارد فوت از ابتداي اپيدمي تاکنون به ۵۱۲ نفر رسيده است.
رئيس کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه گفت: از ابتداي شروع اپيدمي تا کنون در استان ۱۰ هزار و ۵۵۸ نفر بستري و ۹ هزار و ۸۳۰ نفر نيز بهبوديافته و از بيمارستان ترخيص شده‌اند.
محمدي خاطرنشان کرد: طي ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ بيمار جديد در بيمارستان‌هاي استان بستري شده و ۴۵ نفر نيز پس از بهبودي از بيمارستان ترخيص شده‌اند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today