باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي آذربايجان شرقي از دستگيري سارق حرفه‌اي در تبريز با ۳۰ فقره سرقت خبر داد.

سردار عبدي، فرمانده انتظامي آذربايجان شرقي گفت: طي چند روز گذشته در پي وقوع چند فقره پول قاپي از شهروندان تبريزي مراتب در دستور کار پليس آگاهي قرار گرفت.
وي افزود: با به دست آمدن سرنخ‌هايي از متهم اقدامات فني و قضايي صورت گرفت و پس از اطمينان کامل در يک عمليات غافلگيرانه دستگير شد.
فرمانده انتظامي آذربايجان شرقي بيان کرد: متهم در تحقيقات انجام شده به ۳۰ فقره پول قاپي از شهرستان‌هاي تهران و تبريز تاکنون اعتراف کرده است.
عبدي ادامه داد: متهم دستگير شده به روش زاغ زني(کمين) جلوي بانک‌ها افرادي را که با پول نقد از بانک خارج مي‌شدند شناسايي و در فرصت مناسب کار مجرمانه خود را عملي مي‌کرد.
وي اظهار کرد: با دستگيري متهم تعدادي از پرونده‌هاي کشف نشده از سال‌هاي ۹۷ تا ۹۹ کشف و سرنوشت ۲ ميليارد ريال پول سرقت شده مشخص شد.
فرمانده انتظامي آذربايجان شرقي افزود: متهم که غيربومي بود براي انجام سرقت موتورسيکلت خود را به وسيله اتوبوس‌هاي مسافربري به تبريز مي‌آورده پس از انجام سرقت دوباره به همان روش به محل سکونت خود مراجعت مي‌کرد.
عبدي در پايان به شهروندان توصيه کرد هنگام ورود به بانک اطراف را بررسي کرده و هنگام خروج از بانک مواظب اطراف خود بوده؛ از حمل پول نقد جداً خودداري کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را با شماره ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان شرقي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان شرقي در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرين خبر آذربايجان شرقي در اينستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today