فارس/ فرمانده انتظامي زابل از دستگيري مادر و دختر سارقي خبرداد که با شگردي خاص و ماهرانه اقدام به سرقت تلفن همراه از مغازه هاي موبايل فروشي اين شهرستان مي کردند.

احمد ثمره حسيني، فرمانده انتظامي زابل گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه به روش کش رو زني از مغازه هاي شهر "بنجار" شهرستان زابل، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران کلانتري 13 اين فرماندهي قرار گرفت.
وي افزود: مأموران دايره تجسس کلانتري 13 با جمع آوري سرنخ هاي موجود و انجام يکسري اقدامات تخصصي، در اين خصوص زني 46 ساله را شناسايي و او را طي هماهنگي قضايي با همکاري مأموران نسوان شهرستان دستگير کردند.
ثمره حسيني بيان کرد: اين زن سارق که پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پليس چيزي براي کتمان حقيقت نداشت در تحقيقات تکميلي پليس لب به اعتراف گشود و به 6 فقره سرقت تلفن همراه با شيوه کش رو زني از مغازه هاي شهرستان، با همکاري دختر 17 ساله خود اعتراف کرد.
فرمانده انتظامي شهرستان زابل با اشاره به دستگيري دختر اين زن، تصريح کرد: در بازرسي از منزل اين مادر ودختر، تعداد پنج دستگاه گوشي تلفن همراه سرقتي کشف شد.
ثمره حسيني در پايان از شهروندان درخواست کرد: ضمن رعايت توصيه و هشدارهاي هاي پليسي براي پيشگيري از سرقت اموال خود، در صورت مشاهده و يا اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را با تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سيستان و بلوچستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today