صدا و سیما/ محمد پدرام، جهاد گر سلامت و چهره ماندگار علوم پزشکی کشور آسمانی شد.

محمد پدرام، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و فوق تخصص فوق تخصص خون و سرطان این دانشگاه به علت ابتلا به بیماری کرونا دارفانی را وداع گفت. 
این جهادگر سلامت در سال ۱۳۵۹ که ریاست بیمارستان گلستان اهواز را بر عهده داشت در راستای تامین امنیت جان رزمندگان مجروح، بیماران و نیروهای این بیمارستان از مقام معظم رهبری درخواست رسیدگی ویژه داشت.
مقام معظم رهبری پس از بررسی موضوع در نامه‌ای، دستور فوری صادر فرمودند که مضمون آن چنین بود:
"بسم ا... الرحمن الرحیم - بدینوسیله به جناب آقای دکتر پدرام، ریاست بیمارستان گلستان اجازه داده می‌شود که بیماران و کلیه وسائل گرانقیمت و مهم بیمارستان را به محل امنی برده و در آنجا مرکز درمانی ایجاد کنند و در این خصوص تمام قوا باید با ایشان همکاری نمایند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در پیامی با تسلیت درگذشت این چهره ماندگار علوم پزشکی کشور گفت: خبر درگذشت همکار ارجمند دکتر محمد پدرام، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و استاد پیشکسوت دانشگاه موجب اندوه فراوان اینجانب و جامعه پزشکی استان شد، این مصیبت را به خانواده محترم و داغدارشان، همکاران آن مرحوم و جامعه پزشکی تسلیت عرض می‌نمایم و علو درجات الهی را برای ایشان مسئلت دارم.
فرهاد ابول نژادیان افزود: دکتر محمد پدرام، چهره ماندگار دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و استان خوزستان، به عنوان یکی از جهادگران سلامت در مهمترین مراکز درمانی پشت جبهه نبرد طی ۸ سال جنگ تحمیلی ضمن دفاع از خاک وطن، سال‌ها در بیمارستان‌های گلستان و شفای اهواز به درمان بیماران و آموزش نیرو‌های متخصص پرداخت.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today