رکنا/ دستگيري 23 مرد و 8 زن به اتهام قماربازي در رودسر و پلمب کافه باغ به دست پليس رقم خورد.

سرهنگ سيد جلال‌الدين جوانمردي فرمانده انتظامي شهرستان رودسر، با اعلام اين خبر اظهار کرد: در پي دريافت خبري مبني بر اينکه فردي در داخل کافه باغ خود واقع در روستاي حسين آباد رودسر اقدام به برپايي مکان قماربازي با حضور افراد مختلف از شهرستان‌هاي همجوار از قبيل زن و مرد و ايجاد مزاحمت براي شهروندان کرده است، بلافاصله بررسي موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت.

اين مقام انتظامي افزود: ماموران پليس امنيت عمومي با انجام تحقيقات و پس از اطمينان از صحت موضوع با هماهنگي مقام قضائي به مکان‌ اعلامي اعزام شدند.

وي با بيان اينکه در محل مورد نظر، ۲۳ مرد و ۸ زن حين قماربازي دستگير شدند، تصريح کرد: يک ميليون و ۲۵۰ هزار ريال وجه نقد، دو دستگاه کارتخوان براي انتقال وجه حاصل از قماربازي و آلات قمار کشف شد.

سرهنگ جوانمردي با اشاره به اينکه فعل قمار خلاف قانون و شرع مقدس اسلام است و تاکنون باعث از بين رفتن بنيان بسياري از خانواده‌ها شده است، گفت: بررسي پرونده‌هاي مرتبط با قمار نشان مي‌دهد بسياري از اينگونه جرائم در ابتدا با يک بازي و حتي کنجکاوي از سوي جوانان آغاز مي‌شود که اين مسئله دقت و نظارت بيشتر خانواده‌ها را مي‌طلبد.

فرمانده انتظامي شهرستان رودسر خاطرنشان کرد: متهمان با تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي و کافه باغ مورد نظر پلمب شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran