رکنا/ ستوان دوم پرويز کرمپور مامور کلانتري قلهک که سعي داشت مرد جواني را از ماجراي خودسوزي نجات دهد خودش دچار سوختگي شد و به ICU بيمارستان منتقل شد.

سردار کيوان ظهيري رييس پليس پيشگيري تهران بزرگ گفت: روز گذشته يکي از مأموران کلانتري قلهک براي اجراي ابلاغ قضايي و بيرون انداختن همسر سابق يک زن همراه نماينده دادستان و دادورز به ادرس مشخص در خيابان شريعتي، يخچال مراجعه مي‌کند.

رييس پليس پيشگيري تهران تصريح کرد: ماموران با حضور در محل که خانه يک زن است اما شوهر سابقش در آنجا زندگي مي کند که مامور پليس طبق قانون و حکم يد از مرد جوان خواستند تا از خانه خارج شود.

وي گفت: هنگامي که مامور پليس همراه نماينده دادستان به آدرس مي روند شوهر سابق اين زن همه چيز را پذيرفته و بعد نماينده قانوني دادگستري مشغول تنظيم صورتجلسه مي شود که در اين صحنه مرد جوان وارد آشپزخانه شده و يک قوطي وايتکس که محتوي تينر بود را روي خودش مي ريزد و بعد کبريت را روشن مي کند که خودش را آتش بزند که مامور کلانتري که حواسش به مرد جوان بود سريع کبريت روشن را از مرد جوان گرفته و وي را به راه رو مي برد تا از خطرات احتمالي جلوگيري کند.

سردار ظهيري ادامه داد: مرد جوان که روي خودش تينر ريخته بود ادعاي سوزش مي کند و سوختن مي کند که بلافاصله ماموران کلانتري وارد آشپزخانه شده و يک پارچ آب مي برد تا روي صورت مرد ريخته و از شدت سوزش صورتش کم کند غافل از اينکه اين مرد جوان در جيبش فندک داشته و با روشن کردن فندک خود را آتش مي زند.

رييس پليس پيشگيري تهران بزرگ گفت: مامور پليس وقتي با اين صحنه مواجه مي‌شود پارچ آب را روي مرد ريخته و و دوباره او را بغل کرده و از پله ها پايين مي آورد و وارد حياط مي شود تا سوختن بيشتر آن جلوگيري کند غافل از اينکه لباس خودش هم آغشته به تينر شده و خودش هم مي سوزد.

وي افزود: همسايگان, نماينده دادستاني و پسر 22 ساله مرد جوان که در صحنه بودند با مشاهده اين صحنه بلافاصله شيلنگ ‌آب را باز کرده و روي اين دو نفر مي ريزند.

سردار ظهيري افزود: با حضور عوامل اورژانس و آتش نشاني در نهايت اين دو فرد به بيمارستان منتقل شده اما مرد جوان به خاطر شدت جراحات وارده جان مي سپارد.

سردار ظهيري اعلام کرد:مامور کلانتري قلهک که ستوان دوم پرويز کرمپور نام دارد به خاطر سوختگي شديد 60 درصد از نوع درجه 3 از ناحيه صورت, سينه , دست و ... شده و هم اکنون در آي سيو بيمارستان بستري است.

سردار ظهيري خاطرنشان کرد : مامور کلانتري قلهک براي نجات جان متشاکي اين اقدام انسان دوستانه را انجام داد و خود نيز دچار سوختگي شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran