ميزان/ يک کارشناس سازمان هواشناسي به تشريح آخرين وضعيت آب و هوايي اکثريت مناطق کشور پرداخت.

کبري رفيعي، کارشناس سازمان هواشناسي به تشريح آخرين وضعيت آب و هوايي اکثريت مناطق کشور پرداخت و گفت: در سه روز آينده در ساعات بعدازظهر و اوايل شب در مناطقي از استان‌هاي کرمان، هرمزگان و سيستان و بلوچستان و جنوب فارس بارش داريم که به شکل رگبار و رعد و برق و به شکل وزش باد شديد موقتي خواهد بود.
وي ادامه داد: همين شرايط جوي را امروز در خراسان جنوبي و در روز‌هاي چهارشنبه و پنج شنبه انتظار داريم که در استان يزد داشته باشيم.
اين کارشناس سازمان هواشناسي تصريح کرد: امروز در استان‌هاي ساحلي خرز بارش‌ها ادامه خواهد داشت و همچنين در خراسان شمالي و شمال خراسان رضوي در ارتفاعات البرز مرکزي رگبار باران، رعد و برق و وزش شديد باد موقتي پيش‌بيني شده است.
رفيعي خاطرنشان کرد: از روز چهارشنبه تا روز جمعه دماي هوا در استان‌هاي نوار شمالي کشور به ويژه در استان‌هاي ساحلي درياي خزر افزايش پيدا مي‌کند.
اين کارشناس سازمان هواشناسي تصريح کرد: بخش‌هاي مرکزي و شرقي خليج فارس طي امروز و فردا مواج بوده و درياي عمان هم در پنج روز آينده از چنين شرايطي را خواهد داشت.
اين کارشناس سازمان هواشناسي تصريح کرد: از نظر شرايط جوي گاهي با افزايش باد در تهران روبه‌رو هستيم که در بعداظهر با افزايش ابر همراه خواهد بود.
رفيعي تصريح کرد: تهران امروز با حداکثر دماي ۲۹ درجه سانتيگراد و فردا با حداقل دماي ۱۹ درجه سانتيگراد پيش‌بيني مي‌شود.
اين کارشناس سازمان هواشناسي در پايان خاطرنشان کرد: خنک‌ترين استان کشور به اردبيل با دماي ۴ درجه سانتگيراد و گرمترين استان به اهواز روز گذشته با ۴۳ درجه سانتيگراد برمي‌گردد.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اردبيل را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اردبيل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today