صدا و سيما/ نماينده ولي فقيه در استان يزد با بيان اينکه ماسک زدن در شرايط فعلي وظيفه اجتماعي همه افراد جامعه است، گفت: هيچ فردي بدون ماسک در مراسم‌هاي عزاداري حاضر نشود.

آيت الله محمدرضا ناصري يزدي، نماينده ولي فقيه در استان يزد اظهار داشت: در برخي بازديد‌هايي که از مراسم‌هاي عزاداري يزد داشتيم، مشاهده شد که دستورالعمل‌ها به خوبي رعايت شده است. 
وي با اشاره به اينکه در روز‌هاي پاياني دهه اول محرم شوق مردم براي حضور در مراسم‌هاي عزاداري بيشتر مي‌شود، افزود: مسئولان و دست اندرکاران بايد در اين روز‌ها مراقبت بيشتري داشته باشند که خداي ناکرده رعايت دستورالعمل‌ها فراموش نشود.
نماينده ولي فقيه در استان درباره سوء استفاده برخي افراد از مراسم‌هاي عزاداري گفت: نبايد بگذاريم اين افراد در شبکه‌هاي اجتماعي و فضاي مجازي به دروغ اقدام به حاشيه سازي براي مراسم‌ها کنند.
وي با اشاره به عدم مشاهده تخلف در اکثر هيئت‌هاي عزاداري استان ادامه داد: در شرايط فعلي جامعه ماسک زدن يک وظيفه اجتماعي است که بر دوش هر فردي قرار دارد و حتما بايد همه افراد نسبت به اين موضوع توجه لازم داشته باشند.
امام جمعه يزد تأکيد کرد: مسئولان و دست اندرکاران هيئت‌ها بايد تمام توجه خود را به کار بگيرند که خداي ناکرده کسي بدون ماسک در مراسم عزاداري حضور نداشته باشد و حتما تمام افراد با فاصله گذاري کامل بنشينند.

 
 
 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان يزد را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر يزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرين خبر يزد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today