مهر/ رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد گفت: ۳۰ بيمار کرونا با شرايط بحراني در مراکز درماني چهارمحال و بختياري بستري هستند.

مجيد شيراني، رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد بعد از ظهر سه شنبه با اشاره به آمار جديد بيماري کرونا در استان در چهارمين روز شهريورماه سال ۹۹ عنوان کرد: طي ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۱ بيمار با علائم باليني مشکوک به بيماري کرونا به مراکز بهداشتي و درماني سرپايي استان مراجعه داشته‌اند که از اين تعداد ۳۰ بيمار با علائم مشکوک به اين بيماري در مراکز درماني بستري شده‌اند.
وي گفت: طي ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپايي، تست پنج مراجعه کننده بيمارستاني با علائم باليني مشکوک به بيماري کوويد ۱۹ که در مراکز درماني بستري شده بودند مثبت قطعي اعلام شد.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد گفت: هم اکنون ۱۲۶ بيمار مثبت قطعي و مشکوک به بيماري کرونا در مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند که از اين تعداد ۸۱ نفر مثبت قطعي و مابقي در انتظار پاسخ نتايج آزمايشات هستند.
وي تاکيد کرد: خوشبختانه طي ۲۴ ساعت گذشته مورد جديد فوتي ناشي از ابتلاء به بيماري نوپديد کوويد ۱۹ در استان گزارش نشده است و مجموع فوتي‌هاي ناشي از ابتلاء به اين بيماري در چهارمحال و بختياري ۱۴۲ نفر است.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد گفت: هم اکنون ۳۰ بيمار با شرايط بحراني و حال عمومي نسبتاً بد در بخش‌هاي مراقبت ويژه مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان چهارمحال و بختياري را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday