باشگاه خبرنگاران/ استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای کمک به مدیریت کنترل بیماری کرونا به کهگیلویه و بویراحمد سفر نکنید.

کلانتری استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد از هموطنان و نیز هم استانی های ساکن در سایر نقاط کشور خواست از سفر به کهگیلویه و بویراحمد در ایام عزاداری و تعطیلات پیش رو خودداری و به مدیریت کنترل کرونا در استان کمک کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه استان از نظر شیوع این ویروس در وضعیت هشدار و بسیار شکننده قرار دارد، افزود: طی یک ماه گذشته در نتیجه افزایش سفرها و رعایت نکردن مردم برخی شهرهای استان در وضعیت قرمز قرار گرفت و آمار مبتلایان و بستری ها افزایش یافت.

کلانتری با بیان اینکه این روزها مردم استان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مجالس امام حسین(ع) را با عزت و شعور حسینی برگزار می‌کنند، بیان کرد: مردم در آیین های محرم امسال توجه جدی دارند که زنجیره انتقال بیماری کرونا گسترش پیدا نکند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه هموطنان به وِیژه در استان‌های همجوار معمولاً در فصل گرما یا تعطیلات، یاسوج را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند، افزود: به خاطر حرمت ماه محرم و جلوگیری از گسترش زنجیره انتقال کرونا و سلامتی مردم استان در تعطیلات روزهای آینده از سفر و تردد به مراکز تفریحی و دیدنی خودداری کنند.

وی گفت: تلاش می‌کنیم با کمک مردم و هیات‌های مذهبی و همه ارگان‌ها و نهادها بتوانیم این وضعیت را مدیریت کنیم تا همه استان وارد وضعیت قرمز نشود چون کادر درمانی ما بیش از شش ماه شبانه ‌روز تلاش می‌کنند و اگر مراعات نشود با تلفات و خسارات سنگینی مواجه خواهیم شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today