باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه از تدابیر اندیشیده شده سازمان حمل ونقل در راستای سلامت رانندگان و شهروندان در روزهای کرونایی خبر داد.

سلیمانی، مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه گفت: ضدعفونی مستمر ناوگان حمل و نقل و استفاده از ماسک اولویت جدی سازمان در مقابله با کرونا است.
او از تداوم مجموعه فعالیت‌های اولویت دار و شاخص این سازمان از جمله، فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک وگندزدایی مستمر ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری در مقابله با ویروس کرونا خبرداد.
سلیمانی افزود: از آغاز شیوع ویروس کرونا این سازمان بنا بر وظیفه و مسئولیت اجتماعی با تشکیل کمیته داخلی مقابله با کرونا در راستای کنترل این بیماری ضمن گسترش فعالیت‌های پیشگیرانه و بازدید مستمراز نحوه گندزدایی جهت بهبود و ارتقاء خدمات ارائه شده وسلامت عمومی شهروندان نظارت‌های خودرا به جد ادامه خواهد داد.
او افزود: عملیات مختلفی همچون رعایت فاصله گذاری اجتماعی، گندزدایی روزانه سطوح قابل لمس در ناوگان، تعیین محل نشستن صندلی مسافر، توزیع محلول ضدعفونی و ماسک، نصب رعایت علائم هشدار دهنده در دستور کار این سازمان قرار دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today