ميلاد لارستان/ معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامي استان فارس از کشف ۵۳۹ هزار نخ سيگار قاچاق به ارزش ۲ ميليارد و ۹۱۰ ميليون ريال در شهرستان بندرخمير خبر داد.

عليرضا گزمه، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامي استان فارس گفت: در اجراي طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران انتظامي بندرخمير با انجام کار اطلاعاتي و بهره گيري از شيوه هاي پليسي از انتقال يک محموله قاچاق توسط قاچاقچيان مطلع و موضوع را بصورت ويژه در دستور کار قرار دادند.
وي افزود: مأموران با رصد فعاليت قاچاقچيان، دو دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ حامل بار قاچاق را شناسايي و طي يک عمليات منسجم پليسي خودروهاي مذکور را در محور بندرعباس–لارستان متوقف کردند.
اين مقام انتظامي با اشاره به دستگيري دو متهم در اين زمينه، تصريح کرد: مأموران در بازرسي از خوردروهاي مذکور ۵۳۹ نخ سيگار قاچاق کشف کردند.
سرهنگ گزمه با اشاره به اينکه کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را ۲ميليارد و ۹۱۰ ميليون ريال برآورد کرده اند، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سريعاً با مرکز فوريت هاي پليسي اطلاع داده و با همکاري صميمانه در جهت ساختن جامعه اي امن و سالم و ايجاد فضاي کار و اشتغال و توليد و به چرخش افتادن چرخه اقتصاد کشور پليس را ياري و همراهي کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان فارس را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online