باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری سارق طلا‌های دختر ۳ ساله در کمتر از ۴ ساعت در این شهرستان خبر داد.

ایرج کاکاوند، فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه شب گذشته در پی اعلام مرکز پیام مبنی بر یک مورد سرقت طلا‌های دختربچه‌ای خردسال در یکی از محله‌های شهر فلاورجان، بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری و جانشین شهرستان و پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.
وی افزود: عوامل گشت در محل با شخصی به هویت معلوم که اعلام کرده فرزندش در کوچه بازی می‌کرده که متوجه سرقت گوشواره هایش شدیم که با ۱۱۰ تماس گرفتم که در بررسی‌های به عمل آمده در محل سرقت مشخص شد، چوپانی که به همراه گوسفندان خود در حال تردد بوده در یک چشم به هم زدن گوشواره‌های او را سرقت و به سرعت از محل متواری شده است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از بررسی اظهارات این دختربچه و یک سری تحقیقات محلی با استفاده از شگرد‌های پلیسی، سارق را در کمتر از چهار ساعت شناسایی و دستگیر کردند.
کاکاوند ادامه داد: متهم ۴۵ ساله در بازجویی‌های به عمل آمده به سرقت گوشواره‌های طلای دختربچه اعتراف و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان در پایان از خانواده‌ها خواست، از رها کردن کودکان در کوچه و خیابان پرهیز و برای جلوگیری از سرقت از آراستن فرزندان خود به طلا در مواقع غیر ضروری خودداری و به آنان بیاموزند در محل‌های خلوت و دور افتاده بازی نکنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today