عصر ايران/ سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و شهرداري تهران از حريق در يک مرکز تجاري در خيابان اميرکبير خبرداد.

جلال ملکي سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران درباره جزييات اين حادثه گفت: در ساعت ۹:۵۹ صبح امروز يک مورد حادثه آتش‌سوزي در يک مرکز تجاري واقع در خيابان اميرکبير نرسيده به خيابان سعدي بعد از خيابان ملت به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشاني اطلاع داده شد.

وي با بيان اينکه سه ايستگاه آتش‌نشاني به همراه خودروهاي پشتيباني به محل حادثه اعزام شده‌اند، ادامه داد: محل حادثه يک ساختمان سه طبقه بزرگ قديمي که در هر طبقه ده‌ها مغازه وجود دارد که در زمينه فروش و نگهداري لوازم يدکي فعاليت مي‌کنند.

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني خاطرنشان کرد: در طبقه همفک اين پاساژ در يک مغازه بيست متري که مملو از لوازم يدکي بود آتش‌‌سوزي رخ داده بود و اين مغازه و نيم طبقه آن کاملا شعله‌ور بود.

ملکي خاطرنشان کرد: دود بسيار غليظي از اين مغازه به بيرون متصاعد مي‌شد. آتش‌نشانان به سرعت عمليات را آغاز کرده و براي مهار آتش اقدام کردند و خوشبختانه با سرعت عمل آتش‌نشانان و مديريت خوبي که در صحنه حادثه اتخاذ شد از گسترش آتش جلوگيري شد.

وي ادامه داد: خوشبختانه در اين حادثه مصدوميتي گزارش نشده است و آتش‌نشانان در حال حاضر مشغول لکه‌گيري و تخليه اجناس از داخل مغازه هستند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran