ایرنا/ رئیس زندان کاشان گفت: دو فرد نیکوکار از یک خانواده اهل نوش‌آباد شهرستان آران و بیدگل هزینه سالانه نذری شب هفتم محرم را برای آزادی یک زندانی محکوم مالی اختصاص دادند.

محسن محبوبی،  رئیس زندان کاشان با اعلام این خبر افزود: یک مددجوی ۵۰ ساله که نزدیک به ۹ سال را به علت ضرب و جرح در زندان گذرانده بود، از سوی دو فرد نیکوکار آزاد شد.
وی تشریح کرد: این مددجو محکوم به پرداخت یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بود که پس از مشارکت نیکوکاران، شاکی با دریافت ۳۵۰ میلیون ریال رضایت خود را اعلام کرد.
رئیس زندان کاشان بیان کرد: ۵۰ نفر از مددجویان محکومان مالی هستند که در صورت مشارکت مردم می‌توانند به آغوش خانواده برگردند و از این رو انتظار می‌رود نیکوکاران بخشی از هزینه نذری‌ خود را به پیروی از امامان معصوم(ع) برای آزادی زندانیان اختصاص دهند.
وی اضافه کرد: پیش‌تر در شب سوم محرم نیز در راستای ترویج فرهنگ مشارکت نیکوکاران برای آزادی زندانیان، آیین گلریزان در زیارت باب‌المراد آران و بیدگل برگزار و حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال جمع‌آوری شد.
محبوبی تاکید کرد: همه هیاتی‌ها باید در عمل و رفتار حسینی باشند و عمل به آموزه‌های اخلاقی دینی و سیره امامان معصوم(ع) را الگوی زیست خود قرار دهند تا جامعه‌ای شایسته داشته باشیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today