ايسنا/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکي البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته سه بيمار کوويد ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان اين بيماري  در استان به ۹۱۷ نفر رسيد .

دکتر محمد فتحي سرپرست دانشگاه علوم پزشکي البرز گفت: از ديروز تا امروز ششم شهريور  ۷۹ بيمار با علائم کوويد ۱۹ در مراکز درماني استان بستري شده‌اند.
وي افزود: مجموع کل  موارد بستري شامل ( قطعي، محتمل و مشکوک ) از ابتداي شيوع کرونا تا به امروز در استان البرز    ۱۵ هزار و ۶۱ نفر  بوده که از اين تعداد  ۱۴ هزار و ۴۲۹ نفر مورد قطعي مثبت  و بستري بوده اند.
 فتحي با بيان اينکه در حال حاضر  تعداد ۴۳۲ نفر شامل موارد ( قطعي ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درماني بستري هستند افزود: از اين تعداد  ۱۵۳ نفر بيمار قطعي کوويد ۱۹ هستند.
فتحي عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۴۱ نفر سرپايي به مراکز درماني و بهداشتي  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۷۹ مورد در بيمارستان ها بستري شده اند .
 فتحي با اشاره به اينکه تعداد  ۸۷ بيمار بستري شده جوان و پايين تر از سن ۵۰ سال هستند تصريح کرد : تعداد بيماران بستري شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۱۵ نفر رسيد.
وي افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته سه بيمار کوويد ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان اين بيماري  در استان به   ۹۱۷ نفر رسيد .
 فتحي در پايان تصريح کرد: از ابتداي شيوع کرونا تا کنون ۱۳هزار و ۷۰۰ نفر  از مراکز درماني ترخيص و خوشبختانه  طي ۲۴ ساعت گذشته  ۵۷ نفر از مراکز درماني ترخيص شده اند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان البرز را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday