تسنیم/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۲۲ سپاه بیت‌المقدس استان کردستان رسماً معرفی شد.

آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر 22 سپاه بیت‌المقدس امشب با حضور مسئولان و پاسداران استان کردستان در این شهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با تسلیت ایام محرم اظهار داشت: مبارزه با ظلم، برقراری عدالت و ایستادگی در برابر جریان تحریف و دشمنان از اهداف قیام امام حسین(ع) است.

وی گفت: در زمان امام حسین(ع) جریان گسترده تحریف علیه اسلام و مبانی دینی وجود داشت اما ایشان ذلت را نپذیرفت و برای مقابله با این جریان و ریشه‌کنی فساد قیام کردند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان هدف جریان تحریف را نابودی مسلمانان و منحرف کردن نظام اسلامی به سمت نظام طاغوتی و سکولار دانست و تصریح کرد: همان دشمنان در زمان امام حسین(ع) دنبال تحریف بودند و الان هم یزیدیان زمان، دنبال تحریف، تحریم و ضربه به مسلمانان هستند.

وی بیان کرد: افشاگری‌های مستمر از ترفندهای جریان تحریف داخلی و خارجی از جمله اموری‌ست که باید همواره در جهاد تببین و نهضت روشنگری مدنظر قرار گیرد.

جعفرنژاد به ضرورت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: از آنجا که ایران اسلامی معادلات سیاسی را در دنیا به هم ریخته و منافع دشمنان تأمین نمی‌شود، بنابراین استکبار جهانی از هیچ تلاشی برای ضربه‌زدن به نظام جمهوری اسلامی دریغ نکرده اما غافل از اینکه هیچ‌گاه به اهداف پلید خود نخواهند رسید.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان «بصیرت و روشنگری» را تنها راه مقابله با جریان تحریف دانست و یادآور شد: باید برای قوی شدن انحرافات را شناسایی، سواد رسانه‌ای را تقویت و در برابر فشار دشمنان با وحدت و انسجام ایستادگی کنیم.

در پایان این مراسم از زحمات «حجت‌الاسلام فتح‌الله موسوی» تقدیر و حجت‌الاسلام حامد احمدی به‌عنوان مسئول جایگزین نمایندگی ولی فقیه در لشکر 22 سپاه بیت‌المقدس استان کردستان معرفی شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online