عصر همدان/ نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: نماز ظهر عاشورای ملایر در محل مصلی حضرت ابوالفضل(ع) با ملاحظات بهداشتی و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.

حجت الاسلام احد آزادی خواه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری مراسم های باشکوه ماه محرم در استان همدان اظهار کرد: در استان نگاه انقلابی در سازمان تبلیغات تبلور دارد و ظرفیت های تبلیغی مبلغین و مروجین به خوبی به کار گرفته شده است.
وی گفت: مراسم ماه محرم با ایجاد یک شبکه قوی هیئت در استان شکل گرفته است و مراسم ها به نحو احسن در حال برگزاری است.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان ملایر به عنوان شهرستانی فرهنگی مذهبی شناخته می شود که برنامه های دهه اول محرم در اوج و به بهترین شکل انجام در آن انجام می پذیرد.
وی به بازدید از هیئت های مذهبی به همراه اعضای شورای تامین ملایر اشاره کرد و گفت: در این مراسم ها همه دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی رعایت می شود.
حجت الاسلام آزادی خواه به فعالیت ۲۵۰ هیئت در شهرستان اشاره و بیان کرد: مراسم های دهه محرم با مرکزیت ۱۵ هیئت بزرگ در مکانی روباز با استفاده از فضای عمومی و حیاط مدارس و صحن مساجد و حسینیه ها در حال برگزاری است.
وی تاکید کرد: رعایت موارد بهداشتی به همراه برگزاری عزاداری در هئیت های ملایر قابل تحسین است و این مسئله تبلور فرهنگ ملایر است.
نماینده مردم ملایر با اشاره به نحوه برگزاری نماز ظهر عاشورا در ملایر بیان کرد: نماز ظهر عاشورا ملایر در محل مصلی حضرت ابوالفضل(ع) با ملاحظات بهداشتی و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.
وی با اشاره به نقش فضای مجازی در اشاعه فرهنگ عاشورا تاکید کرد: در اشاعه فرهنگ عاشورا، فضای مجازی ورود خوبی داشت و مردم هم استقبال کردند و این مقدمه ای برای پیراسته کردن فضای مجازی است.
حجت الاسلام آزادی خواه با اشاره به مسائل مطرح شده درباره فیلتر شدن پیام رسان های خارجی تاکید کرد: این مسئله فقط توسط چند نماینده مطرح شده است و هنوز تحوبل هیئت رییسه و اعلام وصول نشده است.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افرود: بعید است این مسئله اعلام وصول شود و عزم مجلس یازدهم بیشتر برای طرح های اقتصادی است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today