برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

نخستین جشنواره ملی آیات کشور در سمنان برگزار می‌شود

منبع
تسنيم
بروزرسانی
نخستین جشنواره ملی آیات کشور در سمنان برگزار می‌شود

تسنيم/ مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان گفت: جشنواره ملي آيات براي نخستين بار در سطح کشور ويژه رسانه‌ها، فعالان فضاي مجازي و نويسندگان به ميزباني سمنان برگزار مي‌شود.

فرشيد فلاح لاله زاري، مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان اظهار داشت: سوگواره‌ها و جشنواره‌هاي مختلفي براي اجرا در دست اقدام و پيگيري است که از جمله آن‌ها سوگواره مهر محرم است.

وي افزود: سوگواره مهر محرم در استان سمنان براي سيزدهمين سال است که برگزار مي‌شود و به دليل شيوع ويروس کرونا بخش مجازي و غيرحضوري در اين سوگواره اضافه‌شده است که علاوه بر هنرمندان استان هنرمندان از ديگر استان‌هاي کشور و حتي هنرمندان بين‌المللي نيز در حضور مي‌يابند.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان از ديگر جشنواره‌هايي که به‌صورت ملي و به ميزباني سمنان برگزار مي‌شود را جشنواره ملي هنرهاي مفهومي رضوي با موضوع زندگي امام رضا(ع) عنوان کرد و ادامه داد: حضور همه هنرمندان در اين جشنواره آزاد است.

فلاح لاله زاري بيان کرد: جشنواره ملي آيات با محوريت قرآن نيز از ديگر برنامه‌هاي فرهنگي قرآني است که براي نخستين بار در سطح کشور به ميزباني سمنان ويژه رسانه‌ها، نويسندگان و فعالان حوزه فضاي مجازي طرح‌ريزي ‌شده است.

وي گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان برگزاري کنگره آيت‌الله‌العظمي شاهرودي را تا يک سال آينده با مسئوليت نماينده ولي‌فقيه در استان سمنان در دستور کار خود قرار داده است.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان عنوان کرد: خوشبختانه در استان سمنان در حوزه توليدات فاخر فرهنگي در بستر فضاي مجازي اقدامات خوب و اثرگذاري در حال انجام است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سمنان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرين خبر سمنان در اينستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today