تسنیم/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: جشنواره ملی آیات برای نخستین بار در سطح کشور ویژه رسانه‌ها، فعالان فضای مجازی و نویسندگان به میزبانی سمنان برگزار می‌شود.

فرشید فلاح لاله زاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان اظهار داشت: سوگواره‌ها و جشنواره‌های مختلفی برای اجرا در دست اقدام و پیگیری است که از جمله آن‌ها سوگواره مهر محرم است.

وی افزود: سوگواره مهر محرم در استان سمنان برای سیزدهمین سال است که برگزار می‌شود و به دلیل شیوع ویروس کرونا بخش مجازی و غیرحضوری در این سوگواره اضافه‌شده است که علاوه بر هنرمندان استان هنرمندان از دیگر استان‌های کشور و حتی هنرمندان بین‌المللی نیز در حضور می‌یابند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از دیگر جشنواره‌هایی که به‌صورت ملی و به میزبانی سمنان برگزار می‌شود را جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی با موضوع زندگی امام رضا(ع) عنوان کرد و ادامه داد: حضور همه هنرمندان در این جشنواره آزاد است.

فلاح لاله زاری بیان کرد: جشنواره ملی آیات با محوریت قرآن نیز از دیگر برنامه‌های فرهنگی قرآنی است که برای نخستین بار در سطح کشور به میزبانی سمنان ویژه رسانه‌ها، نویسندگان و فعالان حوزه فضای مجازی طرح‌ریزی ‌شده است.

وی گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزاری کنگره آیت‌الله‌العظمی شاهرودی را تا یک سال آینده با مسئولیت نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان عنوان کرد: خوشبختانه در استان سمنان در حوزه تولیدات فاخر فرهنگی در بستر فضای مجازی اقدامات خوب و اثرگذاری در حال انجام است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today