فارس/ رئيس هيأت دو و ميداني استان کرمانشاه گفت: در مسابقات جايزه بزرگ قهرمان کشور در بخش بزرگسالان، موفق به کسب سه مدال طلا، يک مدال نقره و مقام‌هاي چهارم و پنجم شديم، در بخش نونهالان نيز به موفق به کسب يک مقام چهارم و يک مقام هفتم شديم.

احمد روشن‌زاده، رئيس هيأت دو و ميداني استان کرمانشاه اظهار داشت: مسابقات در سوم و چهارم شهريورماه در بخش بانوان و آقايان در مجموعه ورزشي آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و در اين مسابقات هر شرکت کننده حق شرکت در يک ماده را داشت؛ لازم به ذکر است اولين مسابقه اي است که بعد از شيوع بيماري کرونا و با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي برگزار مي‌شد که مي‌تواند شروعي براي مسابقات قهرماني در سطح نوجوانان و جوانان باشد.
وي افزود: از سوي فدراسيون دو و ميداني تنها يک نفر از استان کرمانشاه براي حضور در مسابقات دعوت شده بود اما از آنجا که ورزشکاران مستعد فراواني داشتيم با پيگيري‌هاي صورت گرفته و صرف هزينه توانستيم مجوز ورود ساير ورزشکاران را به اين مسابقات را بگيريم و از اين اقدام خرسنديم چرا که اين ورزشکاران نتايج قابل قبولي را کسب کردند.
رئيس هيأت دو وميداني استان کرمانشاه گفت: در مسابقات جايزه بزرگ قهرمان کشور در بخش بزرگسالان، موفق به کسب سه مدال طلا، يک مدال نقره و مقام‌هاي چهارم و پنجم شديم، در بخش نونهالان نيز به موفق به کسب يک مقام چهارم و يک مقام هفتم شديم.
وي افزود: در اين مسابقات احسان طهماسبي با وجود دو سال دوري از ميادين حرفه‌اي و تمرينات، موفق به کسب مقام دوم در زمان مناسب شد و اين نشان از استعداد و تلاش اين ورزشکار با سابقه کرمانشاهي دارد.
روشن‌زاده در پايان از اداره ورزش و جوانان تقاضاي حمايت مالي کرد و گفت: با کسب مدال‌هاي قهرماني، اميد داريم اداره ورزش و جوانان به اين مساله توجه کند که هم مشکلات مربوط به مسائل مالي حل شود و هم اينکه تشويقي براي ورزشکاران و قهرمانان ما باشد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today