فارس/ رئیس هیأت دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: در مسابقات جایزه بزرگ قهرمان کشور در بخش بزرگسالان، موفق به کسب سه مدال طلا، یک مدال نقره و مقام‌های چهارم و پنجم شدیم، در بخش نونهالان نیز به موفق به کسب یک مقام چهارم و یک مقام هفتم شدیم.

احمد روشن‌زاده، رئیس هیأت دو و میدانی استان کرمانشاه اظهار داشت: مسابقات در سوم و چهارم شهریورماه در بخش بانوان و آقایان در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و در این مسابقات هر شرکت کننده حق شرکت در یک ماده را داشت؛ لازم به ذکر است اولین مسابقه ای است که بعد از شیوع بیماری کرونا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شد که می‌تواند شروعی برای مسابقات قهرمانی در سطح نوجوانان و جوانان باشد.
وی افزود: از سوی فدراسیون دو و میدانی تنها یک نفر از استان کرمانشاه برای حضور در مسابقات دعوت شده بود اما از آنجا که ورزشکاران مستعد فراوانی داشتیم با پیگیری‌های صورت گرفته و صرف هزینه توانستیم مجوز ورود سایر ورزشکاران را به این مسابقات را بگیریم و از این اقدام خرسندیم چرا که این ورزشکاران نتایج قابل قبولی را کسب کردند.
رئیس هیأت دو ومیدانی استان کرمانشاه گفت: در مسابقات جایزه بزرگ قهرمان کشور در بخش بزرگسالان، موفق به کسب سه مدال طلا، یک مدال نقره و مقام‌های چهارم و پنجم شدیم، در بخش نونهالان نیز به موفق به کسب یک مقام چهارم و یک مقام هفتم شدیم.
وی افزود: در این مسابقات احسان طهماسبی با وجود دو سال دوری از میادین حرفه‌ای و تمرینات، موفق به کسب مقام دوم در زمان مناسب شد و این نشان از استعداد و تلاش این ورزشکار با سابقه کرمانشاهی دارد.
روشن‌زاده در پایان از اداره ورزش و جوانان تقاضای حمایت مالی کرد و گفت: با کسب مدال‌های قهرمانی، امید داریم اداره ورزش و جوانان به این مساله توجه کند که هم مشکلات مربوط به مسائل مالی حل شود و هم اینکه تشویقی برای ورزشکاران و قهرمانان ما باشد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today