فارس/ ۳۸ طرح عمرانی و اقتصادی شهرستان مهدی‌شهر در گرامیداشت هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

عبدالرضا میقانی فرماندار مهدی‌شهر ظهر امروز در آیین افتتاح هم‌زمان پروژه‌های هفته دولت ۱۳۹۹ در شهرستان مهدی‌شهر با حضور ویدئو کنفرانسی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اظهار کرد: ۳۸ طرح عمرانی و اقتصادی شهرستان مهدی‌شهر با اعتبار بیش از سه هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال در پنجمین روز از گرامیداشت هفته دولت امسال با دستور معاون استاندار سمنان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

وی گفت: ۳۵ طرح از مجموعه ۳۸ طرح آماده افتتاح و کلنگ‌زنی در هفته دولت امسال در شهرستان مهدی‌شهر مربوط به طرح‌های عمرانی است.

فرماندار مهدی‌شهر گفت: ۳۰ طرح عمرانی در شهرستان مهدی‌شهر با اعتبار ۴۰۶ میلیارد ریال بهره‌برداری شد.

میقانی اضافه کرد: دو طرح اقتصادی در حوزه گردشگری با ۱۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در مهدی‌شهر به مناسبت هفته دولت امسال افتتاح شد.

وی ادامه داد: در هفته دولت امسال، عملیات اجرایی پنج طرح عمرانی در این شهرستان آغاز و این طرح‌ها با اعتبار دو هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.

فرماندار مهدی‌شهر اضافه کرد: همچنین عملیات اجرایی یک طرح سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال در شهرستان مهدی‌شهر آغاز شد.

میقانی بیان کرد: تصفیه‌خانه و جمع‌آوری فاضلاب شهمیرزاد و ساختمان شورای شهر درجزین از طرح‌های افتتاحی شاخص این شهرستان است.

وی گفت:‌ عملیات اجرایی سد فینسک با اعتبار دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال و ساختمان فنی و حرفه‌ای شهر مهدی‌شهر با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال نیز در هفته دولت آغاز شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today