مهر/ سالن ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی شهرستان سروآباد با مساحتی بالغ بر5 هزار متر مربع و با11 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

در چهارمین روز از هفته دولت و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی سالن ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی شهرستان سروآباد شامگاه چهارشنبه پنجم شهریورماه افتتاح شد.

حامد جولائی، مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در آئین افتتاح سالن ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی شهرستان سروآباد گفت: خوشبختانه در چند سال اخیر با تلاش دولتمردان استان و وزارت ورزش و جوانان شاهد بهره برداری و افتتاح چندین پروژه ورزشی مهم در جای جای سطح استان بوده‌ایم و این می‌تواند توسعه ورزش استان را به دنبال داشته باشد.

وی با اشاره به آغاز احداث پروژه سالن ورزش‌های زورخانه‌ای سروآباد در سال ۹۰، اعتبارات هزینه شده برای آن را ۱۱ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این سالن در اواخر سال گذشته آماده بهره برداری شد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا افتتاح آن به تعویق افتاد.

گفتنی است؛ سالن ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی شهرستان سروآباد در زمینی به مساحت ۵ هزار مترمربع و با چهارصد و ۵۰ مترمربع زیربنا احداث شده است.

 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online