ایرنا/ مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه‌ جمعه استان سمنان گفت: آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در ۶ شهرستان سمنان، شاهرود، دامغان، مهدیشهر، گرمسار و میامی به دلیل وضعیت شیوع کرونا برگزار نمی‌شود.

حجت‌الاسلام محسن فاطمی‌نیا، مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه‌ جمعه استان سمنان ابراز داشت: براساس تصمیم‌گیری ستاد مقابله با کرونا استان سمنان به دلیل شیوع کرونا، آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه تنها در شهرهای قرمز و نارنجی از لحاظ شیوع کرونا برگزار نمی‌شود.

وی ادامه داد: نماز جمعه در دیگر شهرستان‌های استان به غیر از شهرستان‌های ذکر شده با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه‌ جمعه استان سمنان بیان کرد: نماز جمعه این هفته در شهرستان‌های سرخه و میامی برگزار می‌شود.

فاطمی‌نیا تصریح کرد: استفاده از ماسک، مهر و سجاده شخصی برای نمازگزاران حاضر در نماز عبادی و سیاسی جمعه در مناطقی که نماز جمعه برگزار می‌شود الزامی است.

وی ضمن قدردانی از همراهی و صبوری مردم و زحمات حافظان سلامت و امنیت و تاکید بر اولویت سلامت مردم ابراز داشت: با فروکش کردن شیوع کرونا و تصمیم بر برگزاری اجتماعات، نماز جمعه نیز باشکوه‌تر برپا خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today