پليس/ جانشين پليس پيشگيري تهران از کشف 200 هزار عدد لوازم و تجهيزات رايانه ازانباري درجنوب تهران خبر داد.

سرهنگ جليل موقوفه اي جانشين پليس پيشگيري تهران، گفت: ماموران کلانتري 173 امين آباد در کنترل خودروهاي مواصلاتي به شهر تهران و رصدهاي اطلاعاتي دريافتند مالک انباري مقادير فراواني کالاي قاچاق را در انباري اش در جنوب تهران دپو و جمع آوري کرده است.

جانشين پليس پيشگيري تهران افزود: گشت زني هاي هدفمند ادامه داشت تا اينکه ماموران کلانتري امين آباد موفق به شناسايي محل انباري در جنوب تهران و هويت مالک آن شدند و مشخص شد که مالک انباري با همکاري نگهبان آن مقدار زيادي  تجهيزات و لوازم جانبي رايانه قاچاق در آنجا تخليه کرده است.

وي با اشاره به اينکه نتيجه تحقيقات انجام شده به مرجع قضائي منعکس شد، گفت: دستور دستگيري متهمان و بازرسي اخذ و روز گذشته تيمي از ماموران کلانتري 173 امين آباد به محل انباري اعزام شدند.

اين مقام انتظامي با بيان اينکه در اين رابطه 2 متهم دستگير شدند، تصريح کرد: در بررسي از داخل انباري 200 هزار عدد تجهيزات و لوازم جانبي رايانه فاقد بارنامه و مجوزهاي گمرکي کشف شد.

جانشين پليس پيشگيري تهران تصريح کرد: ارزش ريالي کالاي مکشوفه بنا به نظر کارشناسان بيش از 15 ميليارد ريال برآورد شده است که متهمان براي سير مراحل قانوني در اختيار مرجع قضائي قرار گرفتند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran