باشگاه خبرنگاران/ رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته یک مورد فوتی ناشی از کرونا گزارش شده است.

مهدی محمدی، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴ مورد بیمار مثبت مبتلا به کرونا شناسایی شده اند که در مجموع موارد مثبت بستری به سه هزار و ۵۱۹ نفر رسید.
او با اشاره به بستری افرادی با علائم مشکوک به کرونا افزود: هم‌اکنون ۲۲۰ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته یک هم استانی دیگر در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه جان خود را از دست داد و جمع موارد فوت از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۵۱۵ نفر رسیده است.
به گفته او، از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه ۱۰ هزار و ۶۹۲ نفر بستری و ۹ هزار و ۹۵۸ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
محمدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۹ بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۳۸ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today