باشگاه خبرنگاران/ رئیس شبکه دامپزشکی شهربابک با اشاره به ضرورت ذبح بهداشتی دام نذری در ایام محرم، گفت: کشتارگاه‌ دام شهرستان در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی فعال است.

مجید اسدی، رئیس شبکه دامپزشکی شهربابک بیان کرد: با توجه به اینکه در ماه محرم و عزاداری سید الشهدا(ع) هستیم به عموم مردم و علاقه مندان به اهل بیت(ع) توصیه می‌کنیم که ذبح دام ها را با رعایت توصیه‌های بهداشتی انجام دهند.
وی با اشاره به ضرورت ذبح بهداشتی دام نذری در ایام محرم، افزود: کشتارگاه‌ دام شهرستان شهربابک در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی فعال است. 
اسدی تصریح کرد: به علت بیماری‌های نوظهور و بیماری‌های مشترک بین انسان و دام، چون تب کریمه کنگو، شهروندان اگر نذری برای قربانی دارند، بهتر است ذبح را در کشتارگاه‌ و با رعایت اصول بهداشتی داشته باشند.
رئیس شبکه دامپزشکی شهربابک بیان کرد: مردم و هیئت های شهربابک، سال گذشته همکاری بسیار خوبی با تیم های نظارت دامپزشکی داشته اند و انتظار داریم، امسال نیز دام‌های قربانی خود را در کشتارگاه‌ با رعایت اصول بهداشتی ذبح کنند.
اسدی گفت: همه توصیه‌های بهداشتی برای حفظ سلامت مردم و برگزاری عزاداری باشکوه و حسینی پسند است تا مردم بتوانند در کنار توصیه‌های بهداشتی نذر خود را نیز ادا کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar