تسنیم/ مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کرمان گفت: نماز جمعه این هفته در تمام استان کرمان به جز هفت شهر برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدمحمد جعفری، مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کرمان با اشاره به آخرین جزئیات برگزاری نماز جمعه در مناطق مختلف استان، اظهار کرد: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا در بسیاری از نقاط استان کنترل شده نماز جمعه این هفته در مناطق مخالف استان به جز چند شهر برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کرمان تابع تصمیمات ستاد کرونا است، گفت: نماز جمعه تنها در مناطق قرمز برگزار نشده و در بقیه مناطق با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار می‌شود.
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کرمان با اشاره به اینکه نماز جمعه این هفته در شهرهای زرند، کوهبنان، منوجان، بردسیر، نگار و نرماشیر اقامه نمی‌شود، ادامه داد: نماز جمعه این هفته در شهر کرمان نیز برگزار نمی‌شود.
وی با بیان اینکه به محض تغییر وضعیت قرمز به وضعیت نارنجی یا زرد، نماز جمعه این شهرها نیز از سر گرفته می‌شود، افزود: این تصمیمات در ادامه همکاری و همراهی با ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و توسط شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و استان با محوریت نماینده ولی فقیه در استان اتخاذ شده است.
جعفری با بیان اینکه محیط برگزاری نماز جمعه و مصلاها در شهرهای تعیین شده برای حضور نمازگزاران ضدعفونی می‌شود، گفت: از نمازگزاران شهرهای اعلام شده درخواست می‌شود ماسک، مهر، سجاده، پلاستیک یک بار مصرف برای کفش به همراه داشته باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar