کردپرس/ فرماندهي انتظامي آذربايجان غربي از کشف محموله هاي مختلف قاچاق در سطح استان طي يک هفته اخير خبر داد و گفت: در اين راستا هفت نفر در پرونده هاي مختلف دستگير شده اند.

سردار مسعود خرم نيا، فرماندهي انتظامي آذربايجان غربي با اشاره به اينکه در هفته اخير محموله هاي مختلف قاچاق در سطح استان کشف شده اند، ابراز کرد: امروز در مياندوآب عوامل انتظامي حين کنترل خودروهاي عبوري در ايستگاه شهيد محمدنژاد از يک دستگاه کاميون ۱٠ چرخ، ۲۱ تن چوب قاچاق کشف کرد.
وي ادامه داد: طبق برآورد ارزش ريالي چوب هاي کشف شده ۲۳۰ ميليون ريال است و راننده کاميون به همراه محموله تحويل نقامات قضايي شد.
فرمانده انتظامي آذربايجان غربي همچنين از کشف سوخت قاچاق در نقده خبر داد و گفت: ماموران انتظامي نقده ۱۲ هزار ليتر سوخت قاچاق مازاد بر مصرف را از يک مرغداري در اين شهرستان کشف کردند
خرم نيا با اعلام اينکه سوخت مکشوفه از نوع گازوئيل بود، افزود: ارزش ريالي سوخت مکشوفه ۷۸۰ ميليون ريال برآورد شده است، همچنين يک نفر دستگير و پرونده مقدماتي متهم تکميل و تحويل مقام محترم قضايي شد.
فرمانده انتظامي آذربايجان غربي در ادامه از توقيف يک دستگاه اتوبوس و کشف کالاي قاچاق به ارزش تقريبي 5 ميليارد ريال در محور اروميه- تبريز از يک دستگاه اتوبوس مسافربري به مقصد تهرانخبر داد.
خرم نيا ابراز کرد: در بازرسي از خودرو مذکور، پنج دستگاه طلاياب، 3 هزار و 310 عدد قرص و غيره که به صورت ماهرانه در کانال کولر جاسازي شده بود، کشف در اين خصوص اتوبوس توقيف و سه متهم دستگير و تحويل مراجع قضايي شدند.
وي بيان کرد: در عملياتي ديگر نيز ماموران پليس آگاهي شهرستان ماکو در کمر بندي ماکو- بازرگان  دو دستگاه تريلي را متوقف و در بازرسي انجام شده 129 عدد صندلي کودک خودرو و هزار و 200 عدد کالسکه کودک خارجي قاچاق را کشف کردند که برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهاي مکشوفه 6 ميليارد ريال برآورد شده است.
فرمانده انتظامي آذربايجان غربي با اشاره به اينکه در اين راستا دو متهم دستگير شده، تصريح کرد: آنها پس از تشکيل پرونده مقدماتي براي سير مراحل قانوني تحويل مقامات قضايي شدند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان غربي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان غربي در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today