باشگاه خبرنگاران/ فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: ۱۶ هزار بسته معیشتی در اجرای بخش دوم از مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه میان خانواده‌های نیازمند استان بوشهر توزیع می‌شود.

سردار علی رزمجو، فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بیان کرد: ۱۶ هزار بسته معیشتی تهیه شده با کمک مردم سخاوتمند استان، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) استان، سپاه‌ شهرستان‌ها و فرمانده کل سپاه تدارک دیده شده که ارزش هر بسته معادل ۳ میلیون ریال است و بر اساس بانک اطلاعاتی تهیه شده، توزیع می‌شود.
وی افزود: حدود ۶ هزار دست غذا نیز با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت پخته و یا خشک در این بخش از رزمایش میان خانوار‌های نیازمند استان بوشهر توزیع خواهد شد.
رزمجو با اشاره به اینکه در این مرحله از رزمایش کمک مومنانه ۲۰۵ هزار عدد ماسک نیز در شهرستان کنگان توزیع می‌شود، ادامه داد: نزدیک به پنج هزار بسته نوشت افزار و ۲۰۰ کارت هدیه نیز از دیگر اقلامی است که در همین زمینه آماده شده و قرار است بین نیازمندانی که پایگاه‌های مقاومت بسیج شناسایی کرده‌اند، توزیع شود.
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۶۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در این استان توزیع شده است، بیان کرد: مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه در سه بازه زمانی برنامه‌ریزی شده است که بخش اول آن در دهه امامت و ولایت اجرا شد و قرار است بعد از برگزاری بخش دوم در دهه اول محرم، بخش سوم نیز در دهه آخر ماه صفر برگزار شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday